Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Recept nélkül adnak ki fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Recept nélkül adnak ki fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A 3. levelem végét járom, napi 16 órát dolgozom és amikor visszajön a doki szabadságról 1-kor kezdi a rendelést, nekem pontban 1-kor kellene bogyót bevennem, aznap pont szabad leszek, de mi van ha mégsem? Van addig még 1 hetem, de nem tudom előre beszerezni a fogamzásgátlóm, ami bosszant. Mit tegyek? Ma van időm, szerdán is lesz, hogy kényelmesen elmenjek és megvegyem. Ráadásul másik orvos nincs is, aki lenne az pont akkor dolgozik, amikor én is...
2012. aug. 10. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem adnak, max neten nézz szét, néha szoktak hirdetgetni. Menj másik orvoshoz, bármelyik ügyeletre,
2012. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy háziorvosról, vagy nőgyógyászról van szó, de azt tudod, hogy az első után háziorvos is fel tud írni? És ha ő szabin van, akkor mindig van helyettesítés.
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyet szedsz?
2012. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nődokiról van szó. Háziorvos ugyanúgy felírhat? Mondom, hogy mit szedek és írja? Nagyon jó lenne még most időben elintézni, mint az utolsó utáni percekben. :/
2012. aug. 10. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Jangee
2012. aug. 10. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a multkor kiadták..illetve vissza adta a receptet, hogy azzal még tudok vásárolni, nem kell vissza mennem a dokihoz.
2012. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na holnap szabad leszek, megyek házidokihoz...
2012. aug. 14. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!