Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer-probléma. Most mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer-probléma. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam együtt a barátommal lovagló pózban. Óvszerrel védekeztünk, de nem vette ki mielőtt elment volna, tehát 'bennem' ment el. Ezt persze én nem tudtam, és egy rövid ideig még benn volt. Nem látszott semmi olyan, hogy alulról kifolyt volna, mégis félek kicsit. Pár helyen olvastam, mindegy, hogy milyen pózban vagy, az óvszerből nem folyik ki a sperma normális esetben.

A ciklusom 15. napja volt. Általában 26-28 napos. Szerintem a peteérésem már elmúlt+ a nővéremek volt itthon egy kibontatlan ovu tesztje, azt elhasználtam, és negativ lett (nagyon vékony lett a második csik). Tudom erre nem elég egy teszt, de 26-28 napos ciklus esetén valószinűleg nem a 15. nap után van peteérés.

Esetleg tudnva valaki valamilyen tanácsot adni, hogy mitévő legyek?


2012. nov. 30. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt el, akkor nem leszel terhes. Ha ki is folyt volna, akkor is alul. Onnan meg nem mászik fel.

De egyébként az ovu teszt így nem ér semmit, ugyanis egy nappal előbb lesz pozitív, mint ahogy az ovu van.

2012. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem éppenhogycsak ovu után vagytok.Nekem 30 napos ciklusaim vannak és nekem a 13.-14. napon volt ovum.Neked sztem hamarabb szokott lenni.

Egyébként az utolsó válaszolóval nem értek egyet,mert már nem egy kismamától hallottam,hogy lovagló pózban esett teherbe!!!!Szóval nem lehetetlen!!Mivel a legfürgébb hímivarsejt így is bejut oda ahova kell!!

2012. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi köze ennek ahhoz, hogy lovagló pózban is teherbe lehet esni?

Mondtam én, hogy nem?

De tudod: RAJTA VOLT A GUMI. Ami miatt felfelé nem tudott menni, mint védekezés nélküli szex során...

Ergo max lefolyhatott volna a pénisze mellett, és a gumi ALJÁN kifolyhatott volna. Mivel csak ott van rajta lyuk.

Nem tudom ezen mi nem érthető...

2012. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!