Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer-probléma. Most mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer-probléma. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam együtt a barátommal lovagló pózban. Óvszerrel védekeztünk, de nem vette ki mielőtt elment volna, tehát 'bennem' ment el. Ezt persze én nem tudtam, és egy rövid ideig még benn volt. Nem látszott semmi olyan, hogy alulról kifolyt volna, mégis félek kicsit. Pár helyen olvastam, mindegy, hogy milyen pózban vagy, az óvszerből nem folyik ki a sperma normális esetben.

A ciklusom 15. napja volt. Általában 26-28 napos. Szerintem a peteérésem már elmúlt+ a nővéremek volt itthon egy kibontatlan ovu tesztje, azt elhasználtam, és negativ lett (nagyon vékony lett a második csik). Tudom erre nem elég egy teszt, de 26-28 napos ciklus esetén valószinűleg nem a 15. nap után van peteérés.

Esetleg tudnva valaki valamilyen tanácsot adni, hogy mitévő legyek?


2012. nov. 30. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett volna kivennie, mikor gumi volt rajta??

Arra van.

Így nem lehetsz terhes - ha nem szakadt ki.

2012. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a gumit ényleg erre találták ki. Nem kell azt kivenni, jó helyen van. De tényleg ne parázz ezen ennyire. Nem leszel terhes ha megfelelően használjátok, és nem láttok rajta sérülést..
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Cyan - Hát azért jobb lett volna ha kivette volna mint hogy a csajban ment volna el...
2012. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne kivenni? Engem a frász enne meg, ha a párom kivenné mielőtt épp elmegy. Általában nekem is akkor van orgazmusom, így aztán plána rossz lenne ha kivenné. A gumit erre találták ki!
2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok a hülye, de miért kéne kivennie, ha _van_ rajta óvszer? Ez valami újkeletű baromság?
2012. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Cyan én sem értem miért ne lehetne gumival elélvezni a lányban..., a magam 26 évével gondolom lemaradtam az új divatról. (hála Istennek)
2012. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem Cyan, nem vagy "hülye" (legalábbis ebben a kérdésben).

Azért húzunk gumit, hogy nyugodtan bent is elmehessünk, és ha rendeltetésszerűen használtuk, akkor még a teherbeesés bekövetkezése is igen valószínűtlen esemény.

2012. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kivenni.. csak vigyázni kell, h amikor lankadóban van, akkor azért ki kell venni, mert lecsúszik a gumi...
2012. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem fogalmazott elég jól, de azért így is lehet érteni.


->

NEM az a probléma, hogy nem vette ki, mielőtt elment volna, hanem az, hogy NEM vette ki azután sem, hogy elment!

Hagyta a lány továbblovagolni, holott megnő a szakadás esélye, ha az óvszer már nem üres és ennek ellenére továbbhasználják.

Illetve könnyebben le is csúszhat, hisz a pénisz veszít a merevségéből orgazmus után.


----

Kérdező!


Ne aggódj, ilyen szempontból a lovaglópóz a legbiztonságosabb!

A gravitáció iránya és pózban elfoglalt helyzeted miatt, kicsi az esély, hogy szivárgás esetén beléd folyjon.

Szakadás pedig szerencsére nem történt.

2012. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a tiédet kedves utolsó válaszoló!
2012. nov. 30. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!