Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg lehetetlen lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen lenne megszakítással teherbe esni? Nekem nem úgy tűnik.

2009. aug. 18. 09:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még nem tudom. Nem szeretnék gyilkos lenni :(


Szerintem szülök...

2009. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Úristen.. féreg faszik.

De ezentúl majd odafigyelsz jobban remélem. A férfiak nem szeretnek kotonnal kefélni, de a nők viszont nem szeretnének (15 évesen) teherbe esni. Ne hagyd magad.

Szerintem mondd el a szüleidnek, ha megértőek Veled szemben, mást nem igazán tehetsz. Abortuszhoz kell szülői beleegyezés is, ha minden igaz. De yilkolni valóban ne gyilkolj.

Minden jót, s nagyobb szerencsét az életben (férfiak terén is)!

2009. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Itt nem a gyilkosságon van a hangsúly... hanem a korodon! 15 éves vagy a rettentő kevés! Azt a gec_t meg agyonveretném vkivel!

Sztem fordulj anyudhoz és kérd a segitségét! Ebben nem dönthetsz egyedül!

Én abortusz-ellenes vagyok, de ilyen embernek nem szülném meg a gyerekét!! Fel a fejjel és okosan.

Ird meg hogy döntöttél

L/22

2009. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem szeretném elvetetni... Nem tudnék tovább élni azzal a tudattal, hogy megölettem egy babát.. :(
2009. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem lehet támadni, de nem lennél gyilkos. Nem hiszem, hogy az a gyerek boldog és normális felnőtt lenne a 15 éves anyjával, apa nélkül. Most ezt nem sértésnek írom, hanem mert ez az igazság. Most fejezted be az általánost... Nem lennél gyilkos, se rossz ember, ha nem szülnéd meg.

Ezért most le lehet pontozni, be lehet szólni, nem érdekel. Gondolkodni kell...

2009. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igaza van az utolsónak. igen, rossz érzés és nagyon sokáig kínozni fog. de jobb lenne a babának is, és neked is:( nagyon nehéz ez... :S
2009. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha a kérdés kiírója olvasta volna azokat a válaszokat amiket arra a kérdésre írtak amit belinkelt, akkor látta volna, h már ott is leírtam h megszakításossal estem teherbe. amúgy én is azt gondolom amit írt vki előttem h jobb annak a gyereknek ha nem kell felnőnie ilyen kezdetetk mellett.... én is ezzel győzködtem magam, de így is nagyon fájt :(
2009. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jómagam nem kívánt gyerekként tengetem napjaim már 24 éve. Én azt mondom, bárcsak lett volna anyámnak annyi esze, hogy elvetessen. Jobb "életem" lett volna, mint ami most van nem kívánt gyerekként. Szal nem ellenzem az abortuszt. Persze nem jó dolog, de azért a gyerek szemszögéből is nézni kéne, hogy vajon ő akarja-e azt az életet, amit biztosítani tud(nak) neki. Én tudom, hogy bár 24 vagyok, nem szülném meg a gyereket, ha teherbe esnék. Pont azért, mivel nem akarok neki olyan életet, amit én éltem. Nem akarom tönkretenni, csak azért, mert rosszkor "sikerült", akkor inkább a meg nem születés.
2009. aug. 18. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!