Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg lehetetlen lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen lenne megszakítással teherbe esni? Nekem nem úgy tűnik.

2009. aug. 18. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne lehetetlen ? azért mert sokáig nem esik valaki teherbe nem azt jelenti hogy nem is fog...

A linkelt kérdésedben vannak az élő példák hogy így is simán összejön a gyerek

2009. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ha iylen kérdést teszel fel, bizonyára nagyon fiatal vagy. Már hogy a fenébe lenne lehetetlen? Neked még nem való a szex, ha magadra gondoltál!
2009. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. mint látod... De a sok hülye, meg ajjj évekig működött. hát most nem. és akkor persze abortusz... szánalmas. tényleg nehéz lenne egy istenverte gumit felhúzni? ha fog.gátlót nem is szedhet mindenki..
2009. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb hülyeség amit ma hallottam, már hogy lenne lehetetlen? A belinkelt kérdésben épp azt írták le, hogy annak következményeként estek teherbe...
2009. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
24 vagyok és sosem védekeztem megszakítással és nem is fogok. Azért kérdeztem, mert a sok idióta váltig állítja, hogy előváladékban nincs sperma. Akkor mégis hogy estek ennyien teherbe? Csak a figyelmet akartam felhívni, hátha a nagyokosok elolvassák, akik szerint a megszakítás biztonságos védekezési forma.
2009. aug. 18. 10:08
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos a megszakítás..

Remélem olvassa 1-2 fiatal azt, amit most írok..

19 éves fiúm válltig állította, hogy nem fogok teherbe esni megszakítással.. Nem hittem neki, de addig győzködött, míg belementem. Késik 1 hete a menzim, 7 tesztet csináltam már, mert képtelen vagyok elhinni, hogy pozitív... Nem tudom, hogy megtartsam, vagy elvetessem. nem tudom, hogy szóljak anyuméknak. Ráadásul a gerinctelen barátom is elhagyott...

15/L

2009. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így jártál. Abban bízom, hogy te legalább tanultál a dologból és nem hiszel el már ilyen sületlenségeket és a jövőben felelősségteljesen éled tovább a szexuális életed. Gondolom rendesen megbántad, hogy ennyi idősen belevágtál az élet sűrűjébe...
2009. aug. 18. 11:05
 8/18 anonim ***** válasza:

elhitette veled hogy nem lehetsz terhes, terhes lettél és elhagyott? Ez igen, gratulálok neki. a farkát letépném az ilyennek :@

nagyon sajnálom :S

2009. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem ő volt nekem az első. És igen, tudom, hogy hülye voltam :(


15/L

2009. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mihez kezdesz most?:(
2009. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!