Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyivel lesz nagyobb a mellem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lesz nagyobb a mellem?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a fogamzásgátlótól megnő a mellem valamilyen szinten, de csak egyes fogamzásgátlóktól. Melyikek azok, és kb mennyivel nő meg tőle a mellem?
2012. nov. 25. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nálad is megnöveli , mindenki más, mindenkire máshogy hat.

Teljesen mindegy, hogy ki mit ír hiszen az orvos fogja megmondani, felírni, hogy mit szedj. Lehet valakinél bizonyos gyógyszer okozott mellnövelést, de lehet nálad nem fog.

Nálam talán egy számmal lett nagyobb, de a régi melltartók ettől független ugyanolyan jók, kicsit feszesebbek lettek. Ne várj nagy csodát szóval csak emiatt ne szedd.

23l

2012. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az első hozzászólót, és abban is egyetértek hogy ettől ne várj csodát. Van akinek egy millimétert sem nő. Amúgy akinek nő is, számottevő méretváltozása nincs, oltári ritka aki emiatt egy kosármérettel feljebb lép.
2012. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretném elkezdeni szedni, csak gondoltam nem ártana ha megnőne. És az orvosnál hogy működik a felíratás? Megvizsgál vagy csak szóban beszéljük meg?
2012. nov. 25. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki totál lapos,annak nem valószínű,hogy nő,max ha hízik talán.Akinek alapból van melle,annak van esélye, hogy kicsit nő a fog.gátlótól.
2012. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat alapján,

Megkérdez néhány dolgot: szexuális élet mikortól, rendszeres-e, ciklusról.

Elküld elvileg vérvételre (ha eleve viszel eredményt akkor nem).

Vizsgálat: hüvelyi ultrahang, méhnyakrákszűrés szóval egy általános vizsgálat.

(szűz lányok esetében nem tudom hogy megy).

kb ennyi.

2012. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem te mondod meg a dokinak,hogy milyet írjon fel.A neked legmegfelelőbbet fogod kapni.
2012. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a nagy mell nő meg tőle. Azon van minek megfeszülnie a hormonoktól. Ha kicsi a csöcsöd, semmire sem mész vele...
2012. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az igen: Ha kicsi a csöcsöd.. te aztán nem válogatod meg a szavaidat haver.
2013. jan. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!