Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a bnőm? Védekeztü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a bnőm? Védekeztünk persze de már harmadik napja késik neki. Többi lent?!

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi hónapokban 27 napos volt a ciklusa most viszont már 30-31. napnál tart. Okt 24- én volt meg neki utóljára és nov 3- án este voltunk együtt persze neki első volt és használtunk gumit. Nem is csináltuk sokáig és el se mentem benne de nem rögtön tettük fel a gumit de nem is nagyon értünk alul össze. Azt mondja hogy néha néha furi a hasa fájt a melle de a mostani napokban meg már nem. Mondjuk nagyon sokat aggódik miatta terhes lehet? Jövôhéten veszünk tesztet köszi a normális válaszokat!!
2012. nov. 22. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettős a vége, abból ahogy leírtad azért nyitva maradt, hogy terhes, szerintem azért nem az, de van rá esély.
2012. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális. Már csak attól, hogy ráparázik, hogy terhes, attól csúszhat. Sőt, akár ki is maradhat egy ha ennyire ráfeszül.
2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy mivel szűz volt belül megbolydult neki és azért késik? Lányok nektek késett első után?
2012. nov. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!