Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van miért aggódnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 2 éve. Eddig mindig pontosan jött meg a vérzésem. 3 hete együtt voltam a párommal (az utolsó menstruáció első napjától számított 7. napon). Egy napot késett ezután a vérzés, és kevesebb is, mint szokott, sőt ma már nincs is. Semmi tünete nincs a terhességnek.. csináltam két tesztet (hétfőn és kedden) mindegyik negatív lett. Ma megyek dokihoz, mert egyáltalán nem vagyok nyugodt. Van rá esély, hogy terhes vagyok?
2012. nov. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hogy 2 év után az én vérzésem is változott fogamzásgátló mellett. Kevesebb lett mennyiségre is és napra is. Ez a bogyó miatt van. De nyugodtan menj el dokihoz, legalább megvizsgál.
2012. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, egy vizsgálat sose árt, de hogy terhes nem vagy, az tuti.
2012. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. nov. 22. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg csak 5 hónapnyi szedés után voltam így.Igaz amikor nekem késett még talán fél napot se,akkor abban a hónapban sokszor csúsztam a beszedéssel pár órát.Ez közrejátszhat?

Én nem csináltam tesztet,tehát imádkozom h ne legyen semmi.:S

Bár a 7 napos szünet bármelyik napján megjöhet....

2012. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként sincs olyan módszer, amivel kimutasson egy 3 hetes terhességet, vérvétel és teszt, ha már elég magas a HCG, 4-ik héttől már biztosan kimutatható.
2012. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs peteérésed már 2év, mert a fog.gátló leállította és csak egy művi ciklust generál. De esély mindig mindenre van.
2012. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz gond... de biztosat tényleg csak a doki tud mondani :/ köszi mindenkinek a választ!
2012. nov. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!