Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nos, összejöttem végre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, összejöttem végre a barátommal és persze én már gondolkodok előre is, hogy hogy is van ez a fogamzásátló. A tablettát hol lehet beszerezni? Fog változni a hormonszintem? Fogok e hízni? Ha lehetséges mindent írjatok le ezzel kapcsolatban .

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 03:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dokival kell felíratni, aki előtte jobb esetben elküld különböző vizsgálatokra.
2012. nov. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen! Sajnos nem kapsz pirulákat a gyógyszernénitől! Elmész a nőgyógyászhoz majd Ö mondja, hogy számodra melyik az érdemes (mert hát nem mindegy mit szedsz) majd kiváltod és szeded! Rá 7-8 napra akár már "élvezhet" is a barátod! A hormonszinted fog változni persze, de van olyan lány aki a mellére hízik, de van olyan aki meg az egész testére. Ez emberfüggő, és az sem mindegy melyiket szeded... Állítólag a lyndinette a legjobb.
2012. nov. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

"Rá 7-8 napra akár már "élvezhet" is a barátod!"

Kivéve persze, ha a kérdező kb. 15-16 éves [vagy akár 20 körüli] és nem akarnak neki bivalyerős gyógyszert adni.

Akkor akár 2 hónapot is várni kell.

2012. nov. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány manapság már nem hizik töle és semmi különös következménye nincs a gyógyszernek.
2012. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát most leszek 16 nemsokára, de még csak ésszerűen gondolkodok . Ha szedem a gyógyszert és ahogy mondtátok, lehet 1-2 hónapot is kell várni közbe lehet gumival szeretkezni? (olyat is halottam, hogy a pattanások is eltűnnek igaz? )
2012. nov. 18. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:

A második levélnél már biztos védettséget nyújt, az új ciklustól. Igen javíthat a pattanásokon de ez is ember függő, viszont ha abba hagyod ugyanúgy vissza jönnek, sőt legtöbbször az első pár hónapban még súlyosbodhat is.

Viszont az nagyon fontos hogy ne siessétek el a dolgot, és lehet nem kell rögtön a gyógyszert használni hanem egy ideig lehet óvszerrel is védekezni.

2012. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, persze nem akarom elssietni, csak azér fő a biztonság
2012. nov. 18. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is eleinte az óvszer jobb egyrészt a tabletta arra való, hogy ha tartós kapcsolatod van, ezt most még nem tudhatod. Mi pár hónapig óvszereztünk és utána mentem, így jobban meg is tudott vizsgálni (hüvelyi ultrahang, rákszűrés).

23l

2012. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat.
2012. nov. 18. 10:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is gondolkodj tablettán,értem én,hogy most még nem akarsz szexelni,de egy 15 éves szervezetet baromira nem kellene hormonnal tömni.Ott az óvszer biztonságos,és nemi betegség ellen is véd.De ha javasolhatom azért még legalább 1 évig inkább ne kelljen ezeket használni.
2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!