Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mind a két részről védekezü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mind a két részről védekezünk, az úgy biztonságos?

Figyelt kérdés
Ha barátnőm fogamzásgátlót használ,én pedig óvszert az úgy biztos védelem ? Ellenbe ha csak óvszer van,az mennyire biztonságos ?
2012. nov. 16. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, ha minden módszert kombináltok és még webkamon keresztül is csináljátok, ott aztán tényleg nincs hibaszázalék:DD
2012. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedj óvszert, árt a gyomornak, nem tudod normálisan megemészteni.


Egyébként az már sok. Ha nincs bajotok az óvszerrel, akkor a barátnőd miért terheli feleslegesen a szervezetét hormonokkal? Ha meg vállalja, hogy szedi a bogyót, akkor miért nem élvezitek a szexet rendesen?


24/N

2012. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 AB.ka válasza:

Hogy egyesek itt mennyire humoruknál vannak! Aki meg sehogy sem védekezik, jól leszóljátok. (Azért jót röhögtem egyes ötleteken! Anyós is védekezzen, nehogy nagymama legyen... durva!)

Szerintem is elég az egyik... Poénkodás nélkül.

Van még a hőmérős módszer, a hüvelyváladék vizsgálatával kombinálva...

Ez a legtermészetesebb (és legolcsóbb?) módszer, de akkor peteérés körül pár napig nincs szex. (Gyereket akarók esetén fordítva.)

Ezt ti döntitek el, melyik a legjobb nektek.

Mennyi idősek vagytok? Túl fiatalon és túl sokáig nem a legjobb megoldás a tabi.

Remélem tudtam segíteni?

2012. nov. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Így már biztonságos. A tabletta rendszeresen pontosan szedve nagy valószínűséggel véd a terhességtől, az óvszer pedig a gombáktól és egyéb fertőzésektől.
2012. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!