Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor rosszul kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor rosszul kezdtem el szedni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ujra szedni a Sensonette 75/20as tablettat.a menstruaciom vasarnap delutan jott meg,es ugy szamoltam,h ma meg menstrualnom kellett volna.reggel meg picit vereztem is,bar az lehet,h meg az esti verzes volt.szoval ma delben bevettem,de mar nem verzek..ilyen esetben mennyi ideig kell plusz fogamzasgatlast alkalmazni?
2012. nov. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a papírját? Ugyanis le van benne írva...
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer bevételének ideje

A megelőző hónapban hormonális fogamzásgátlást nem használt nők

az első bevont tablettát a menstruáció első napján vegyék be. Amennyiben a Sensonette szedését a menstruáció első napján kezdi el, Ön azonnali védettséget kap a teherbeesés ellen. A 2.-5. napon is elkezdheti a gyógyszerszedést, de ekkor kiegészítő fogamzásgátlást (pl. óvszert) kell alkalmaznia az első 7 napon.

2012. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tablettát a mensi első napjával kell elkezdeni szedni.Szóval ha neked vasárnap jött meg,akkor vasárnap kellett volna az első szemet bevenned,és nem a mensi utáni első nap!!
2012. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam,csak az ijesztett meg,h ma is kellett volna menstrualnom,de mara elmult es ,igy nem tudom,h ez 5.napnak minosul el..(elozo honapba esemeny utani tablettat vettem be,es felboritotta kicsit a menstruaciomat is)
2012. nov. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!