Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek elkezdeni a fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elkezdeni a fog. Gátló szedését, ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Már elég régóta van barátom (21L) és jó ötletnek tűnt, hogy kipróbálom majd. De most h már a kezemben van és jövő héten kezdhetném is...megijedtem a mellékhatásoktól stb. Amúgy is elég gázos a menzeszem, folyton hányok,lázas vagyok és igazából ezért is akarom kipróbálni, a barátom nem erőlteti.Ha esetleg mégsem válna be, és jönnének a mellékhatások az mennyi idő után derül ki? 1-2 nap vagy inkább pár hét h vmi nem stimmel. akkor nyugodtan aba is hagyhatom????
2012. nov. 14. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia,én 22 éves vagyok,már többször felmerült,de a vőlegényemmel megbeszéltük,nem kockáztatunk,inkább az óvszer,de nem szeretnék semmi mellékhatást,és szeretnék gyerekeket.Én nem bízom benne,megszünteti a peteérést,a ciklust is kikapcsolja mi van ha nem áll helyre??
2012. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is baromira paráztam tőle, nekem is itt volt a kezemben és mindig amikor megjött annyit mondtam áá majd következő hónapban.. ez így ment kb 4 hónapig míg rá vettem magam, hogy beszedem.

DE most sem tudok teljesen megbízni benne, nem engedem a páromnak, hogy belém engedje.

Még csak a jó oldalait tapasztaltam, igaz még csak 6 hónapja szedem (mindig a 4. napon jön meg, nem görcsölök annyira, az együttlétek is élvezetesebbek)

amúgy Jangee a gyógyszer neve

2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

17:20-asnak igazad van, én is tisztában vagyok vele, hogy nem egy egészséges dolog, de nem fogom megvárni, azt h folyton rosszul legyek tőle. ha olyan mellékhatása lesz ami engem gátol a mindennapjaimba nem fogom folytatni.


17:23-as igen az abortusznál biztosan jobb még ez is. S mivel kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk, de egyáltalán nem vagyunk gyerekpártiak felmerült ez a megoldás.

2012. nov. 15. 10:00
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsónak teljesen egyetértek veled, lehet én is így leszek vele. csak abban bízom minden rendben fog menni.
2012. nov. 15. 10:02
 15/18 Pendulum92 ***** válasza:

Igen, lehetnek mellékhatásai, de nem mindenkinél jelentkeznek. Probáld ki, és ha nem jön be, abba lehet hagyni minden levél végén.Én utálom az óvszert, természetellenes érzés. Akinek szintén nem jön be az óvszer, ez a legjobb megoldás.

Elhiszem, hogy az óvszer is jó, de annak is megvannak a hátrányai, ahogy a fogamzásgátlónak. Ha kiszakad, vagy lecsúszik, rohanhattok a 72 órásért, ami nem 100%-ban biztos, h bejön. A fogamzásgátlóval ez nem eshet meg, de ha elfelejted beszedni, akkor megint van esély teherbeesni, és igen, a mellékhatások. Nincs 100%-os megoldás azon kívül, hogy nem szexelsz.De az ugye nem megy, ezért vállalni kell kockázatot. Mindennek ára van.

2012. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, így van. :)
2012. nov. 16. 09:07
 17/18 anonim ***** válasza:
Kevdes kérdező. Saját tapasztalat alapján az első felírt bogyó nekem nem jött be. Híztam tőle sajnos elég sokat. Aztán másik doki írt fel egy másik fajtát, ami 7,5 évig tökéletesen bevállt. Amikor abbahagytam minden azonnal visszaállt a rendes kerékvégésba. Családtervezés miatt hagytam abba, de most sajnos olyan más családi körülmények miatt nem vállaltuk be a babát, amire akkor nagyon nem számítottunk. Ha tudtam volna előre, akkor nem hagyom abba, mert tényleg minden rendben volt vele amíg szedtem. Én az alajén sem féltem, mert mikor felírták épp óvszeres baleset után rohantam 72 órásért és ott írta fel a doki a fogigátlót is, hogy ne legyen máskor is ilyen para. A bőröm sokkal szebb volt, a hangulatom kieegyensúlyozott, tudtam mikor fog megjönni, lehetett vele tervezni. A szex pedig össze sem hasonlítható az óvszeressel.. Ami nekem bejött az a Lindynette 20 volt, a Yadine volt a rossz.
2012. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Sajnálom, ami veletek történt. :(
2012. nov. 29. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!