Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet problémám ebből? Tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet problémám ebből? Tudom hogy eláshatnám magam, de az nem segítene.

Figyelt kérdés
Szóval adott egy buli ami múlthét pénteken volt. Egy nagyobb csoportban mentünk, voltak fiúk lányok, az egyik lány akivel nagyon jóban vagyok barátilag eléggé leitta magát, aztán lefeküdtünk. Véletlenül nem vettem ki időben és benne mentem el. A gáz az hogy igazából neki ebből semmi nem maradt meg, így esélye sem volt hogy eseményutánizzon. Sajnos hülye voltam és nem mondtam el neki másnap hogy mi szexeltünk és beleélveztem. Ha esetleg mégis teherbe esik akkor kiderülhet hogy én voltam? Most már főleg nem akarom megmondani neki, mert nem akarom a barátságunkat elszúrni.
2012. nov. 8. 23:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Elég nagy!


Mindenképpen mondd el neki. Remélem nem vagy olyan roh*dék besz*ri alak hogy hallgatsz erről. Egy gyerek nem vicc, főleg nem egy nem tervezett!

2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na főnök, eltelt már a kérdés óta 3 hét. Mit cselekedtél az ügyben? (feltéve, ha szabad megtudnunk)
2012. nov. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!