Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet problémám ebből? Tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet problémám ebből? Tudom hogy eláshatnám magam, de az nem segítene.

Figyelt kérdés
Szóval adott egy buli ami múlthét pénteken volt. Egy nagyobb csoportban mentünk, voltak fiúk lányok, az egyik lány akivel nagyon jóban vagyok barátilag eléggé leitta magát, aztán lefeküdtünk. Véletlenül nem vettem ki időben és benne mentem el. A gáz az hogy igazából neki ebből semmi nem maradt meg, így esélye sem volt hogy eseményutánizzon. Sajnos hülye voltam és nem mondtam el neki másnap hogy mi szexeltünk és beleélveztem. Ha esetleg mégis teherbe esik akkor kiderülhet hogy én voltam? Most már főleg nem akarom megmondani neki, mert nem akarom a barátságunkat elszúrni.
2012. nov. 8. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez már késő bánat.Nincs benned annyi gerinc, hogy beszélj vele az esetről.ÁÁÁÁÁÁ nem derül ki, hogy te voltál,biztos azt hiszi majd, hogy a szentlélek termékenyítette meg.
2012. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb meg fogja tudni. Inkább előbb tudja meg, mint utóbb.

Valóban hamarabb kellett volna megbeszélni, de tudom én is, hogy női barátokkal, részegen estéken történt dolgokról nem egyszerű beszélni. Inkább most tudja meg és inkább legyen vége a barátságnak, minthogy legyen tőled egy gyereke és fogalmam se legyen, ha te vagy az apja...


Egyébként előfordulhat, hogyha elmondod a dolgot, akkor eszébe jut 1-2 részlet...

2012. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hanariko ***** válasza:
61%
szerintem fake.. ha mégsem tényleg nagy gyökér vagy. Most komolyan, mi a jobb, az ha ő terhes lesz, de "nem tudja kitől" vagy az elmondod lehet hogy lesül a bőr a képedről, de legalább nem teszed tönkre az életét.
2012. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem is ez egy fake, provokatív troll sztori. Nincs olyan, hogy véletlenül nem veszi ki időben, az óvszert meg elég régóta ismeri az emberiség. Szóval a kérdés szerintem is törölhető.
2012. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És Te lennél a barátja? Te úgy gondolod? Furcsa egy elképzelésed van a barátságról!
2012. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
És ő egy növény? Hogy ihat annyit valaki hogy nem emlékszik hogy megtermékenyítették? Nemierőszak drog vagy valamit adtál be neki?
2012. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
boldog hazassagot
2012. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Én amondó vagyok, hogy attól, hogy 12 évesen már feláll, még nem kéne szexelni.

Viszont ha idősebb vagy, akkor igazán lehetne több eszed, mint egy marék száraz lepkének.

Mondd el neki, mert ha csak úgy kiderül, hogy terhes és nem is emlékszik semmiféle aktusra, még a végén szívinfarktust kap.

2012. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ez nem fake...


Sürgősen mondd el neki!

Miért?


Már csak azért is, hogy időben kiderüljön, hogy terhes-e.


Ha nem tudja, hogy van rá esély, akkor lehet hogy nem is gyanakszik, ha elmarad a menstruációja.

Ha pedig nem derül ki időben a terhesség, akkor lehet, hogy elvetetni se tudja.

2012. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hülyéskedek. Én is azt mondtam neki hogy nem emlékszem mi történt. Elég sokat ittam én is ezért romlottak a reflexeim és így sikerült. Gumi nem volt nálam, de akkor jó ötletnek tűnt az együttlétünk. Mekkora amúgy az esély hogy terhes?
2012. nov. 10. 16:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!