Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasinak mennyire jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak mennyire jó a szex megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés
Olyan sokan írják, hogy állandó kapcsolatban is megszakításos módszerrel védekeznek-ennek a hatékonyságát most hagyjuk,tudjuk. Nekem inkább az jutott eszembe, hogy ez a pasinak jó? El tudja így engedni magát,hogy közben arra figyel, hogy a megfelelő másodpercben kivegye?

2012. nov. 4. 22:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jobb, mint bármelyik hormonos módszer, mindegyik védekezésnél van negativum.. szal..
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát nálunk néha fordul elő, a páromnak nagyon jó, legalább is azt mondja, inkább én vagyok az, aki feszeng, hogy időben vegye ki :D
2012. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát, én utálom, amikor kiveszi, és tudom, hogy ő is jobban szeret bennem elmenni, de mikor éppen nincs kéznél óvszer, ezt a módszert szoktuk alkalmazni.
2012. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!