Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A symiciától lehet? Symicia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A symiciától lehet? Symicia fogamzásgátlót szedek, de mióta szedem szinte minden másnap fáj a feje, meg hangulatingadozásai vannak.

Figyelt kérdés
Másoknak is volt ilyen tőle, még csak három hónapja szedem, késöbb jobb lesz vagy kérjek egy másikat a dokimtól?
2012. nov. 3. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem testvéremnek volt tőle migrénes fejfájása. Irány a doki, csak rosszabb lesz...
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

na még a második mondatott is baromságnak irtam :/

*fejem, *hangulatingadozásaim vannak.


köszi a gyors választ :)

és ő meddig szedte mielőtt elment a dokihoz?

2012. nov. 3. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sűrűn fájt tőle a fejem az első két hónapba(mondjuk azért nem minden másnap)Már 4 hónapja szedem és azóta nem fáj.Szóval nekem jobb lett,de szerintem te kérj másikat.
2012. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

engem a symicia konkrétan tönkrevágott...


szinte naponta volt migrénem tőle, állandóan ingerlékeny volt. ha pedig nem, akkor simán bőgtem, de mindenen. még a kiscicám farkának a látványán is képes voltam bőgni:D mellette pedig gyomorgyulladást kaptam tőle, és epegörcseim voltak.


és hogy megkoronázzam ezt a szép listát, 1 hónap alatt sikeresen felszedtem 10 kilót.

2012. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

több mint fél évig, mire rájöttek, hogy ez a baj.

2012. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 éve szedek symiciát, nekem semmi problémát nem okozott, nem is híztam.
2012. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam az orvosomnál, azt mondta hogy az első három hónap után szerinte még ezért ne váltsunk gyógyszert. Azt mondta hogy vegyek be a gyógyszer mellé B6 vitamint, és ha ezzel együtt sem múlik el akkor váltunk csak.
2012. nov. 17. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is migrénes fejgörcseim voltak a fogamzásgátlótól, mindig a gyógyszermentes héten. Nekem azt tanácsolta az orvos, hogy ne szedjek semmiféle hormonális fogamzásgátlót, mert ez igen veszélyes lehet (fokozott agyérgörcs a sűrű migrén miatt). Én úgy beszartam ezen, hogy le is tettem egy életre inkább. Ja, amúgy ez már a 2. féle volt amit szedtem, pont azért kértem másikat, mert az elsőtől még durvább migrénjeim voltak (pl. 3 napig nem bírtam felkelni).
2012. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én most tartok a második levélnél mióta szedem mellé a B6 vitamint, és úgy néz ki bevállik, mert azóta nem fáj a fejem vagy csak nagyon minimálisan.
2012. dec. 26. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:
A minimális fejfájás is fejfájás.. és arra utal, hogy a hormon szűkíti az agyi ereidet. Doki magyarázta el nekem, hogy az arra érzékenyeknél ez váltja ki tablettánál a migrént, hogy begörcsölnek tőle az agyi erek-migrén. Hát nekem nem ért ennyit a gyógyszer.
2012. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!