Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal szoktunk védekezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szoktunk védekezni, július végén volt, h kíváncsiságból megpróbáltuk, de nem volt több 6-7 lökésnél, de ekkor sem ment bele (bocsi a megfogalmazásért, de így tudom elmagyarázni. Kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
Azóta mindig megjött, de bennem van a félsz. Vettünk két tesztet,egyiket aug elején,amikor késett,ez neg lett, a másikat szept. elején, ekkor is neg. lett. Kizárt a terhesség úgy-e?

2012. okt. 27. 13:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tizenhét évesen egy egyszerű kérdést nem tudsz megfogalmazni. Már ez is elkeserítő. Ám igazán szomorúságra a magányosságod ad okot. Egyetlen biológiatanár nincs a közeledben? Anyuka, nőismerős, barátnő? Senki?

Lehetsz terhes a mai napon, de nem a hónapokkal ezelőtti együttlétből. Ha eddig háromszor már megjött, akkor ez egészen bizonyos. De kettő vagy egy esetén is.

És mi is volt a történés? Nem ment bele. De el sem sült a srác, elsült, de vaktöltény volt, padlóra ment, hüvelybe, szájba, kávéba ment? Vagy mi?

2012. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
25%
Tutira nem vagy terhes! Nem is ertem miert ilyen valaszokat kaptal..... Ha bizo ytalan vagy, menj el nidokihiz, es irass fel fog.gatlo tabit.
2012. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm az obszcén szöveget, sokat segítettetek. El sem mentem, mert csak egy párat nyomtam, majd kivettem. Ennyi. És mindig megjött. De hallottam olyasmiről (lehet, hogy csak hülyeség), hogy amíg nem mozdul a baba, addig megjöhet. Na de esetünkben ömlött rendesen minden hónapban.
2012. okt. 27. 14:20
 14/23 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes ,te tényleg ezt komolyan gondolod ?
2012. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

3 hónapja óvszer nélkül belédhatolt, azóta 3-szor jött meg a mensesed.

Ez most komoly, hogy azon parázol, hogy terhes vagy-e?

Kicsit érdemes lenne utánaolvasni a szaporodás biológiájának!

2012. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaan?:D

Úgy írsz,mintha egyszer te lennél a fiú,egyszer meg a lány.

Írtad,hogy 6-7et löktem rajta

2012. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy írtam, h én vagyok a srác a kapcsolatban, más értelmezte másképp... A lényeg, hogy a páromnak eddig megjött mindig, de hallottam olyansmiről, hogy amíg nem mozdul a baba,addig megjöhet. Ő ömlött rendesen, nem csak cseppek jöttek.
2012. okt. 31. 19:03
 18/23 anonim ***** válasza:

Kevés eszed van az biztos. Ha 3x megjött azóta akkor miért teszel fel ilyen kérdést?


Nem kell aggódni én évekig így védekeztem és nem csak 6-7 lökésig. Hanem egy fél óráig tartó szexben is a végén húztam ki. Mégse lett sosem terhes a csajom. Sőt utána kis idő múlva visszadugtam és ment a 2. menet.

De nem ajánlom.

2012. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes nyugi!
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

"nem vagy terhes nyugi!" LOL XD XD XD XDDDDD

A kérdező fiú :)))

2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!