Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DegiDegi kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Hétfőn este kiszakadt a gumi. Belém élvezett, utána folyt még vissza, és egyből voltam pisilni, majd fürdeni.

Viszont májusba menstruáltam utóljára..nem állt még be rendesen a vérzés.

Tegnap este gyengébb alhasi fájdalmam volt és hányingerem.

Ez lehetséges hogy attól van?

Vagy teljesen független a történt dologtóL?


2012. okt. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem állt még be a vérzés? Mi van? Hány éves vagy?
2012. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 leszek 3hónap múlva.
2012. okt. 24. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
szorítok hogy ne:/
2012. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És még nem állt be rendesen? Mert az mondjuk oké, ha kicsit késik néha, vagy hamarabb jön meg, de azért ez nem normális kategória, hogy májusban volt utoljára (20 évesen). Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Nem ártana megnézetni, és akkor kiderül a kérdésedre is a válasz.


Egyébként pár nap alatt terhességnél szerintem még nem jönnek ilyen tünetek, csak bemagyarázod magadnak. De simán lehetsz terhes, igen.

2012. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jam, tudom. Igazábból már így van vagy 3éve kb.. aztán mindig csak azt mondja hogy majd meg fog jönni, de nemtudni mikor.. megh nincs baj..stb..

Hátmost úgyis lesz szünet, akkor mindenképp utánajárok, meg keresek 1 másik dokit.


Nemtudom, esetleg lenne -e itt fennt olyan aki volt már hasonló helyzetben mint én?

2012. okt. 24. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos azt kell mondanom lehetsz terhes, DE

az alhasi fájdalmaid, és a hányingert csak beképzeled-bevonzod az idegesség miatt!


Nyugi

Egy idő után csinálj egy tesztet, de mindenképpen keress fel egy másik nőgyógyászt, ha pozitív, ha negatív.

Sajnos barátnőmnek így derült ki, hogy cisztája van, ami felszívódhat, csak gyógyszer kell rá.

Nyugi! :)

2012. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Teszt még korai lenne, majd csak leghamarabb jövö7en tudom megcsinálni érdemlegesen.

2012. okt. 25. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!