Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Allergiás vagyok a gumira?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok a gumira? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ahogy felteszem a gumit, elkezdek izzadni, felmegy a hőmérsékletem ~38 fokra, folyni kezd az orrom, fáradtnak érzem magam, és nagyon izzadok... Ha nincs rajtam a gumi, akkor pár óra mulva minden rendben van már, de ha fenn van a gumi ilyen vagyok... Allergiás lehetek a gumira? kb másfél éve, amióta élünk szexuális életet a barátnőmmel, szinte mindig ez van. Próbáltam többféle gumival is, de nem változott... A szex jó, nincs vele gond, de nagyon rosszul érzem emiatt magam közbe/utána... Barátnőm nem szedhet fogamzásgátlót, mert még "csak" 16 éves, a szülei nem akarják, hogy szedjen, pedig tudják, hogy szoktunk szeretkezni. Hogyan lehetne védekezni? Várom a tanácsokat... (18/f) Köszi.
2009. aug. 8. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki allergiás a gumira,szerintem nem lehet ezellen mit tenni,egyébként fogamzásgátlót nyugodtan szedhet a barátnőd,az legyen a kifogás a szüleinél hogy a havi baja miatt kellene szednie,mert össze-vissza jön meg neki meg nagyon szokott fájni a hasa,erre is a tabi,és csomóan szedik 15-16 évesen.
2009. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11 éves korától megvan neki a havija, beállt már neki rég, szülei nagyon ellenzik a fog gátlót, nem engedik neki, tudják, hogy a gumitól rosszul vagyok, de annyit mondanak, hogy találjunk ki valamit. (Amugy megvenném neki a bogyókat, azzal nem lenne gond, hogy nincsen rá pénz)
2009. aug. 8. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A gumin és a tablettán kívül van még egynéhány fogamzásgátlási módszer. Vannak Pharmatexnek krémjei, hüvelykúpjai, stb, lehet hüvelygyűrűt és a többi. Meg lehet ezt oldani. Egyébként óvszerből is vannak olyanok, amik kaucsukból készültek kifejezetten allergiásoknak, bár tudtommal nem egy árkategória. Szerintem elkísérhetnéd a bnődet nőgyógyászhoz és konzultálhatnátok vele is az alternatív megoldásokról.
2009. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 16 éves vok lány. nekem az a vicces h nem mindig voltak tüneteim. de nem is ienek. nekem volt ojan h iszonyatosan viszkettem, aztán ojan volt mmintha hámlana... nagyon kellemetlen volt, és végül minden nap fertötlenitenem kellett egy gyógynövényes alkoholos szarral ami persze csipett, és majd besz*tam... ja és ez nem volt elég mert miután kívül elmult szxnél belül fájt, meg égetett. mindez egy honapig egy kis vacak gumitól. mondanom sem kell h bogyot szedek. de használtam azt a pharmatex kúpot is:D és jó volt...

ugyhogy próbizzátok ki:P

2009. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az utcánkban volt egy olyan házaspár aki szedte a fogamzásgátlót és gyerekük lett persze fogyatékos és összevesztek és elváltak..De lehet nem szedte rendszeresen szerintem igazuk van a szülőkne.
2009. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a házaspár szedte a fogamzásgátlót?

meg biztos neked fognak róla beszámolni,nem?

ekkora kamu választ..

kérdező: nyugodtan szedhet gyógyszert,csak nem kell a szülőknek tudnia róla..;) az orvost köti a titoktartás..a gyógyszert meg el lehet dugni,hogy ne találják meg.:D:P

2009. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak gumik latexallergiásoknak. Drágább fajta. Használjátok azt. A megszakítást meg a pharmatexet felejtsd el, mert életed hátralévő részében fizetheted a gyerektartást... A fogamzásgátló is jó lehet vagy a hüvelygyűrű.
2009. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!