Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72órás tabit vegyek be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72órás tabit vegyek be?

Figyelt kérdés
csütörtökön leszoptam éslegyeltem de spermás kézzel nyujt hozzám.vegyek be tabit vagy ne?? szűz vagyok még.
2012. okt. 20. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell.

De ha ennyire nem vagytok tisztában az alapvető szexuális dolgokkal, inkább hagyjátok még, tájékozódjatok, mielőtt valami kis "baj születik".

2012. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen . Igy fordúlnak elő a szüz terheségek hogy a vaginára kerülő sperma megtermékenyit , Jézus is fogant. Probálj figamzásgátlót szedni. a tabi után iras
2012. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen de ma jár le a 3nap és nincs felirva nincs is itthon semmi.szal kedden tudok csak venni 1 terhességi tesztett remélem h nm vagyok terhes..:(( kül a szüleim kicsinálnak..
2012. okt. 20. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Atyaég, hogy lehetsz ennyire hülye????

Terhes vagy, tuti, már attól terhes leszel, ha leülsz egy férfi után a székre/ülésre, és még meleg a helye. De ha véletlen fa.szra nézel, (képek nézegetése is idetartozik!), akkor is vegyél be egy lórúgásnyi hormontablettát! Ebben az esetben szembe kell csepegtetni.



Az lenne a legjobb, ha rögtön sterilizáltatnád is magad, ezzel is elősegítve az emberi faj genetikai tisztaságát.


A 72 órás tabletta nem gumicukorka. Feltételezem, még rettentő fiatal vagy. Hónapokra fogja - tök feleslegesen - felborítani a hormonháztartásod, visszavetheti a tested fejlődését, okozhat olyan hormonproblémákat, aminek hála két hónap alatt felszedsz 10-15 kilót, vagy három hétig tart egy havi vérzés.

Miközben a teherbeesésre kb. 10 millió az egyhez az esélyed.

Normális orvos, mielőtt felírja, megkérdezi, MIÉRT kell. Ha ez elmondod, sírva fog kiröhögni, és elküld a fenébe.

Nem normális orvoshoz meg ne menjél, önszántadból minek akarsz henteskézbe kerülni?


A 72 órásat legfeljebb sürgősségin tudod beszerezni, 7-8ezer forint (ezt ki fogja kifizetni? -->anyu. Szép lesz elmesélni, mire kell ennyi pénz hó végén.), a "rendes" rendelésen szerdán meg többször is túl leszel azon a bizonyos 72 órán.

2012. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!