Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúpról vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúpról vélemények?

Figyelt kérdés
Eddig óvszerrel védekeztünk,de a nőgyógyászom azt mondta,hogy szerinte a pharmatex jobb lehet,mert a guminak 30% az esélye,hogy bármi közbejön. Ezért tervezem kipróbálni. Olyan érdekelne,hogy ha nem szakítjuk meg (tehát a párom bennem élvez el) akkor is hatásos,vagy akkor már nem? Esetleg ha valakinek van tapasztalata vele akkor megköszönném,ha leírná! :)

2012. okt. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
pearl-index alapján inkább óvszer.
2012. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Évike147 ***** válasza:
Mi a párommal majdnem fél évig használtuk és rendesen végig ment a dolog, semmi gond nem lett, de egyszer csak mondta a párom, hogy talált magán ott egy kis piros pöttyöt ami fájt is neki.. miután elmúlt folytattuk a használatát és nekem lettek vele gondjaim, mert égett, csípett fájt, mindent csinált, alig bírtam ki :/ Azóta gyógyszert szedek, azzal semmi gondom, de több embertől láttam itt, hogy hasonló panaszaik voltak, mint nekem :(
2012. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket!

Nekem az orvosom ajánlotta,de őszintén szólva én is félek tőle kicsit.Mert olyanokat hallani,hogy mellette teherbe esnek..de ha ezt nézzük az óvszernek is van hibázási lehetősége. Arra lennék kíváncsi,hogy ilyenkor meg kell szakítani az aktust? Tehát ha spermiumok jutnak a hüvelybe az baj?Mert azt olvastam,hogy a spermiumokat teszi tönkre a szer..tehát elvileg akkor juthat be nem?

2012. okt. 8. 15:20
 4/6 anonim válasza:

Hivatalosan nem kell megszakítani, de nyilván nagyobb védelmet nyújt megszakítással.

A tabletta miért nem jön számításba?

Az a legjobb...

2012. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha tablettát vennék? AZ nem sokkal másabb,mint a kúp,ugye? Tehát nincs olyan,hogy nem olyan hatékony vagy valami.. Csak a hatás ideje más,ugye?
2012. okt. 8. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a mellékhatás állandó hüvelygomba volt, arról nem is beszélve, hogy csípett, szúrt, fájt, rémes olt, nem is használtuk sokáig. Ismerősöm terhes lett mellette.

Arról nem is beszélve, hogy engem rohadtul idegesített, hogy folyton az órát kellett nézni, hogy na lejárt-e a 10 perc, meg mikor szexelni támadt kedvünk és egymásnak estünk, akkor elő kellett kaparni a fiókból a dobozt, felrakni, kész vágyölés volt.


De próbáld ki, veszteni nem vesztesz vele, van akinek bejön, én utáltam!

2012. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!