Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menyi ideig kell ovszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi ideig kell ovszer?

Figyelt kérdés
Ha elso heten "kifelejtettem"(hig szekletem volt 2 oran a gyoygszer bevete utan de nem vettem be mast.Mennyi ideig kell ovszer?Ilyenkor teljesen megszunik a vedettseg ?

2012. szept. 30. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szunik. Nem kell sztem kulon vedekzni. Amikor kakilsz, nem az jon ki, amit eppen megettek, hanem a 2 etkezessel azelotti kb. Akkor kell potolni, meg vedekezni helyette, ha egesz nap sulyos hasmenesed van.
2012. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors valaszt
2012. szept. 30. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hasmenésed van bevetél után, akkor előfordulhat, hogy nem szívódik fel rendesen a gyógyszer. Elképzelhető, hogy nem véd annyira, de a mellékelt útmutatón ez a lehetőség is le van vezetve, hogy mit kell tenni.
2012. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso: nem a gyomortartalmad jon ko hasmenesnel, hanem a vastagbeltartalmad. Most ha beveszed a gyogyszert, es utana 2 oraval hasmenesed van, addig a gyogyszer meg feluton sincs, nemhogy a vastagbelben. Ezert egyszeri hasmenes egyaltalan nem szamit. Ha egesz nap ment volna a hasa, az szamitana. Nem kell minden kis higabb szeklet miatt aggodni! Ennyi erovel e egyel zsiros kajat, mert az is lassitja a felszivodast... Erted. Nem kell mindenre raparazni. Most folosleges az ovszer.
2012. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem egészen vagy képben a kérdésben. Javaslom olvas utána, mielőtt ilyet javasolsz:)
2012. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno en is kerdeztem hasmenesrol, csak en a nogyogyaszomat. Es o maga mondta, hogy akkor kell potolni tablettat, ha sulyos hasmenesem van (=teljesen folyekony allagu, es naponta tobbszor). Egyebkent meg semmi szukseg ra. Nekem mondjuk a betegtajekoztatomban is ez van. Nem hiszem, hogy kulonbozo gyogyszereknel ez annyira mas lenne.
2012. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat amugy yadinet szedek.
2012. szept. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!