Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki használ Corenelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használ Corenelle fogamzásgátlót? Mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 20:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
1dobozban 3hónapi gyógyszer van :)
2012. nov. 20. 09:37
 12/27 anonim válasza:
Mintha egy kicsit hányingerem lett volna tőle az elején, de az elmúlt. A melleimre pozitív hatással volt. :) Nem görcsölök annyira, mint a szedése előtt. Viszont, emelték az árát 2013-tól! Legutóbb több, mint 6000 ft-ot fizettem érte!
2013. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Boribon01 válasza:

Én idén vettem és nem volt még 5000,-Ft sem a 3 havi :)

Viszont kicsit pepecselek és enyhe hányingerem van 2 napja. Ez meddig normális? Mikorra várható hogy elmúlik v mikor forduljak vele orvoshoz? Tapasztalatok?


Köszi

2013. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Én az első héten tapasztaltam hogy mintha agresszív lettem volna semmi nem volt jó mindenkit utáltam meg ez a szokásos menstruáció előtti kedv. Viszont nekem semmilyen pecsételő vérzésem nem volt vagy ilyesmi.
2013. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
hát én már a 3. levélnél tartok és eddig tökéletesen bevált. az első levélnél kicsit nekem is volt hányingerem de elmúlt, sztem az azért van mert a szervezeted nem szokta még meg h ezt szeded. am nekem kb egy mérettel nagyobb melltartót kellet vennem a minap. nekem eddig tökéletesen bevált a gyógyszer.
2013. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Látom, hogy régebbi bejegyzés, főképp ezért írok ide.

Nekem ma írta fel a doki ezt a bogyót, ez lenne az első fogamzásgátlóm.

Azok, akik írtak ide; még mindig ezt szeditek? Minden rendben volt vele? : )

2013. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

sziasztok.

az lenne a kérdésem hogy tapasztaltátok-e hogy a tablettaszedés elkezdését követően második,harmadik nap a vérzés nagyon minimálisra csökkent, szinte nincs is. hétfőre esett a természetes menstruációm kezdete igy pont el tudtam kezdeni és eddig három tablettánál járok. válaszotokat előre is köszönöm.

2013. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
A tabletta ára valóban barátságos, az én mellem is kétszeresére nőtt a szedés 1. hónapjától rögtön.
2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Én lassan egy hete szedem és mindennap hányinger gyötör. :( Az mikor múlik el előreláthatólag?

2013. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Hamarosan elmúlik, viszont részemről időszakosan visszatér... Én a 4. levelet kezdtem el. Eddig nem volt semmi baj vele, de nem tudok bízni benne így óvszerrel is védekezünk.
2013. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!