Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellet bele lehet élvezni a nőbe?

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt párommal rendszeresen napi szinten élünk szexuális életet. 3 éve szedi a fogamzásgátlót a párom de mégsem engedi, hogy beleélvezzek! Én úgy gondolom, hogy fél attól, hogy terhes lesz! Hogyan vehetném rá, hogy beleélvezzek?
2012. szept. 25. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Elvégre ezért találták ki.

De inkább tőle kérdezd meg, mi a gondja ezzel. Ha a gyanúd megállja a helyét, akkor mondd azt, hogy ha ennyire nem bízik a tablettában, védekezzetek másképp. Például gumival. Az tény, hogy a fogamzásgátló tablettának is van egy minimális hibaszázaléka. De ha ennyire fél, ne szedje, minek piszkálja a szervezetét feleslegesen?

2012. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért a tabletta akkor sem 100%-os, ha normálisan szedi. Gondolom fél a teherbeeséstől. Azért a nőknek nem olyan ám, mint a férfiaknak. Neki kell vagy megszülnie, vagy elvetetnie...

Meg ugye egy rakás férfi mindenáron gumi nélkül akarja, tabival vagy anélkül, de ha a nő beleesik abba az 1%-ba, akinek nem hat, akkor igen gyorsan lelépnek.

2012. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó :D fél ő is meg persze h én is tartok attól az 1%tól:D de h gyógyszer és nem megyek bele így nincs kockázat:D
2012. szept. 25. 13:40
 14/17 anonim ***** válasza:
már nem azért, de itt többen írták, hogy ha nem engedi, hogy belemenjen akkor miért szedni. Talán mert az aktus maga jobb gumi nélkül??? az már mellékes szerintem, hogy hova élvez..
2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez most vagy oltári nagy kamu vagy iszonyat ostoba vagy te is meg a ribi is...
2012. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, sehogy... Vagy pedig egy elég gané módszerrel: egyszer "véletlenül" mégis elmész benne a tabiszedés 3. hete környékén. Ha utána rendesen megjön a vérzése, talán megnyugszik, hogy tényleg hat a gyógyszer.
2012. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az az 1% amiről beszéltek nagyon nem 1%, hanem sokkal-sokkal kevesebb, nagyobb az esélye egy óvszerszakadásnak. Mégis miért ne szedjen gyógyszert beleélvezés nélkül? Talán úgy nem eshet teherbe? Talán ettől függetlenül is élvezni akarja a szexet. (örülök, hogy ha valakinek gumival is ugyanolyan jó, de az ritka.) Szerintem szimplán undorodik a dologtól, ami azért kicsit érthető.
2012. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!