Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellet bele lehet élvezni a nőbe?

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt párommal rendszeresen napi szinten élünk szexuális életet. 3 éve szedi a fogamzásgátlót a párom de mégsem engedi, hogy beleélvezzek! Én úgy gondolom, hogy fél attól, hogy terhes lesz! Hogyan vehetném rá, hogy beleélvezzek?
2012. szept. 25. 08:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit, hogy minden nap pontosan veszi be a gyógyszert, és minden menstruáció pontosan jön meg neki!

A 3 hét alatt amikor szedi a gyógyszert bármelyik nap bele lehet élvezni biztonsággal?

2012. szept. 25. 08:57
 2/17 anonim válasza:
64%

Hát ne haragudj, de valami nagy baj lehet a hölgy gondolkodásába.


Akkor minek szed fogamzás gátlót?Teljesen feleslegesen teszi.

ezt a szert pont erre találták ki.

Vagy lehet, hogy nem is szed ilyet, csak mondja?....


Zsömle/lány

2012. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
64%

Ja és ha így áll a dolgokhoz, akkor minek tömi tele magát szerekkel ha nincs amiért szedi?


Érthetetlen számomra, hogy szedi a terhesség elleni szert olyasmiért ami meg sem történik, vagy is nincs amit megakadályozzon a fogamzásgátló.....:))


ez érdekes, még ilyet nem hallottam.

2012. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
együtt váltjuk ki előttem veszi be általában:D 100% h szedi:D de akkor minden félelem nélkül beleélvezhetek?
2012. szept. 25. 09:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Golan Trevize ***** válasza:
66%

minen félelem nélkül azért nem egészen.

mert ha így áll a dologhoz, sanszos, hogy pofánvág utána. ;)

2012. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már az első hónap után (némelyik még hamarabb) véd a teherbe eséstől a fogamzásgátló, tehát merőben felesleges mellette más óvintézkedés. Kiegészítő védekezésre csak akkor van szükség, ha valami miatt csökken a fogamzásgátló hatása (hányás, hasmenés, antibiotikum stb.), de ilyenkor is inkább óvszer és nem megszakítás. Normás esetben azonban bármikor elmehetsz benne, nem csak a 3 hétben, hanem a szünet alatt is bármikor. De nem értem, három év alatt nem sikerült ezt megbeszélnetek?
2012. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát ha ő nem akarja én nem erőltetem:D meg nekem tetszik, hogy amúgy meg bárhova élvezhetek:D
2012. szept. 25. 09:15
 9/17 Hole Hunter ***** válasza:
Nem feltétlen a terhességtől fél...talán inkább a fertőzésektől. Esetleg nem bízik a hűségedben. Így már érthetőbb lenne, viszont ez meg rád nézve "kissé" sértő lehet.
2012. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha félne a fertőzéstől, nem engedné be gumi nélkül. Miért kell leszólni? Elég sokan lesznek terhesek az előnedvben található fickóktól is, és mégiscsak sokkal jobb gumi nélkül. Kérdezd meg, hogy miért nem akarja, lehet csak simán undorodik tőle, mert valljuk be, nem egy gusztusos és kellemes dolog, hogy az emberből folyik utána még 1 órával is a cucc.
2012. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!