Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés
Tegnap bennem élvezett el a barátom. 3 napja szedek fogamzásgátlót, az útmutatóra az van írva, hogy azonnal hat. Ja és persze a menstruáció első napján vettem be(és még menstruálok most is). Úgy tudom, hogy a menstruáció alatt nagyon kevés az esély a teherbe esésre + még tabit is szedek. Szerintetek lehet baj?
2012. szept. 22. 11:07
 1/4 ASOT ***** válasza:
27%

a foggátló azonnal azért nem hat...:)

de nem hinném h terhes vagy

2012. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt nem értem, h h nem lehet gondolni egy olyan találmányra, ami kb. 100 éve itt van velünk... GUMIÓVSZER!

nem lett volna semmi gond...

2012. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az első szemtől hat,az első szemtől hat.Ennyi.

Persze javasolt még ilyenkor is + egy hét kiegészítőzés,de szerintem ez a parázósoknak van.Ne aggódj!

2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha követi az előírásokat, a bevont tabletta már bevételének első napjától kezdve védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen.
2012. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!