Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eshetek e teherbe ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshetek e teherbe ha a párom nem bennem megy el? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
A párommal úgy fél éve gumi és fogamzásgátló nélkül vagyunk együtt.

2012. szept. 13. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen eshetsz, bár kicsi az esély rá. Mivel az előváladék is lehet spermás. Azonban kissé zavaró hogy tájékozatlanok vagytok. Olvassatok több szexuális ismeretterjesztőt, abban van hasznos dolog. :)
2012. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemsoká kopogtat a gólya! A nagy számok törvénye szerint!
2012. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Minimális esély van rá, hogy megszakításos módszerrel teherbe essen valaki.

Mi a párommal 6 éve megszakításos módszerrel védekezünk, de soha nem estem teherbe. DE! Hozzáteszem, hogy nem is aggódnék ha terhes lennék, mert lenne hova szülnöm, és fel tudnánk nevelni.

17 évesen nem ezt a módszert alkalmaznám.

38/N

2012. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Minimális esély van rá, hogy megszakításos módszerrel teherbe essen valaki."


Ez nem igaz! A megszakításos módszer pearl indexe 40%!

2012. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szösszikehh ***** válasza:
0%
én se lettem eddig még terhes. mondjuk biológia órán biztosan tanultad te is hogy nem minden nap lehet terhes egy lány. egy hónapban elméletileg csak egy napon. ha kiszámolod melyik az az egy nap az előtt, és azt követően egy két nappal inkább használjatok gumit, mert biztonságosabb. de szerintem a többi nap a megszakításos módszerrel nagyon nagyon kicsi az esély babára.
2012. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy év alatt kb. 35% az esély a terhességre.
2012. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" A megszakításos módszer pearl indexe 40%!"


Sosem érdekeltek ezek az indexek..

Én 5 éve megszakításos módszerrel védekezem, és sosem estem teherbe.

A barátnőm teherbe esett. Ő eleinte azt mondta a megszakításos módszer miatt. A végén csak elárulta, hogy volt egy alkalom amikor a párja nem szakította meg a dolgot, és bizony minden sperma benne ment el.

Szóval a legtöbb megszakításos módszernél amikor a nő terhes akkor nem volt megszakítás vagy későn volt...

Kedves kérdező. Kevés az esély hogy megszakítással teherbe ess. Bár előfordul nagy ritkán hogy az előváladékban spermium van, de az sem sok..

2012. szept. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"én se lettem eddig még terhes. mondjuk biológia órán biztosan tanultad te is hogy nem minden nap lehet terhes egy lány. egy hónapban elméletileg csak egy napon. ha kiszámolod melyik az az egy nap az előtt, és azt követően egy két nappal inkább használjatok gumit, mert biztonságosabb. de szerintem a többi nap a megszakításos módszerrel nagyon nagyon kicsi az esély babára."


Ti mekkora hülyeségeket írtok!!

Egy nő BÁRMELYIK napon teherbe eshet, ha szexuális életet él. Ezért nincs 100%-os védelem. A spermiumok kb. 3 napig még életben vannak ejakuláció után a nő testében, erről gondolom már nem tanultál biosz órán, ugye? Az extraovuláció fogalma ismerős?? Ugye ez sem?!?

Ennyi ésszel szabadlábon!

2012. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Sosem érdekeltek ezek az indexek..

Én 5 éve megszakításos módszerrel védekezem, és sosem estem teherbe. "


Jó, én meg minden nap átfutok az úton piros jelzésnél, és még sosem ütött el az autó! Tehát akkor az autó nem is tud engem elütni.

Mert kb. ezt írod.


Az, hogy te nem estél teherbe megszakításos közösüléssel, nem jelent a világon semmit. Mint ahogy az sem jelent a világon semmit, hogy engem nem ütött el az autó. Ettől még a megszakításos nem minősül védekezésnek, és piros lámpánál az úton átfutni is szerencsejáték. Vagy bejön, vagy nem!

Már bocs,de védekezni nem fáj, és egy pár ki tudja kalkulálni az árát általában, szóval nem értem, miért játszotok lutrit a saját testetekkel? Ennyire mindegy, hogy jön-e az a baba, vagy hogy abortuszra kell-e menni? Elképesztő felelőtlenségnek tartom a dolgot!

2012. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyit, hogy a pearl index gondolom azért nem érdekel, mert fogalmad sincs, hogy mi az. Na akkor most rendes leszek és elárulom: azt jelenti, hogy adott védekezési módszer mellett egy év alatt 100 nőből hányan estek teherbe.

Ez azt jelenti, hogy 100 olyan nő közül, akik megszakításos közösüléssel "védekeztek", egy év alatt 40 lett terhes. És ez számodra a kicsi esély!

2012. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!