Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ideges vagyok nagyon, semmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok nagyon, semmi fog. Gátlót nem szedek. Pls! Vajon terhes lettem?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyok párommal, már egyött is lakunk. A minap szeretkeztünk, elment bennem, de én voltam felül. Pontosabban nem telljesen ment belém, hanem csak egy pici része ment a hüvelyembe, de utána gyorsan vettem egy hüvelyzuhanyt. Izgulok, mert még csak 20 éves vagyok, nem szeretém, ha baba lenne még. Szerintetek?Jövő héten mindenképp veszek egy tesztet, vagy elmegyek orvoshoz. Csak addig is valami megnyugvást keresek, mert nagyon kihat a hétköznapjaimra. Nem lenne baj, és csoda sem, ha "becsúszna", de nem érzem azt, hogy itt lenne az ideje a babának.
2012. szept. 20. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt "megnyugvást" nem fogsz találni. Főleg, hogy Benned is ment el...

Két hét után vegyél egy tesztet és akkor "megnyugodhatsz"!

2012. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:
tuti, hogy terhes vagy...
2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy akkor mi a fenének nem védekeztek?


Két hét kell a teszthez, nem egy, ezt is vésd az agyadba!


A megtermékenyítéshez egyetlen egy spermium szükséges, egy milliliterenként pedig 20-120 MILLIÓ van.


A hüvelyzuhany nem old meg semmit. Addigra már "jó helyen" vannak a kisfickók, csak a "lassabb példányokat" tudod kiöblíteni.


Egyébként hol jársz egyáltalán a ciklusodban?

2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Izgulok, mert még csak 20 éves vagyok, nem szeretém, ha baba lenne még."

Talán izgulás helyett VÉDEKEZNI kellene, ha nem akarsz gyereket. Neked ez nem logikus?

Szexeltetek, ráadásul még beléd is élvezett ->lehetsz terhes. Az, hogy te voltál felül, az szart sem ér.


Ha a ciklusod közepén voltál, akkor meg aztán főleg aggódhatsz.

Ha véletlen megúszod, talán vegyél egy csomag óvszert.

2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3!


Szept 8.-13-áig volt meg a menzeszem, ma meg 20.van. Szóval a 13. napnál tart a ciklusom.

2012. szept. 20. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél eseményutánit.
2012. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:

"Szóval a 13. napnál tart a ciklusom."


pont most vagy legtermékenyebb.

még ezt sem tudod, de azért párosodsz?

2012. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogy a magyar!
2012. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell családtámogatás meg szocpol elég kihagyni a felvilágosítást és máris növekszik a népesség. Egy csomót spórolnánk rajta. Engem for prezident!
2012. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

ne hallgass itt senkire,senki nem tudja pontosan megmondani hogy terhes vagy e vagy nem ....és ha elkezdessz itt olvasgatni nem megnyugvást fogsz találni hanem még idegesebb leszel!!! Nekem most 5napot késett a menzeszem (igaz nem élvezett belém a barátom de gumi nélkül szeretkeztünk) és már annyira izgultam h már szinte ugy éreztem h hányingerem van ,és elkezdtem itt ott olvasgatni és csak még jobban felidegesitettem magam,de végül rájöttem h az idegesség miatt is késhet és ha már besikerült a baba igy se ugyse jutok semmire az idegeskedéstől!Nyugodj meg és ha kéni fog vegyél tesztet

20L

2012. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!