Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok vagy ez menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy ez menstruáció?

Figyelt kérdés
5 napja megtörtént a dolog..Megszakításos módszerrel.11 órával később be vettem egy 72órás tablettát.Nem volt semmi bajom,csak feszültek a melleim,ma van egy kis vérzésem.Lehetek terhes vagy ez menstruáció vagy esetleg most jött ki ez a mellék hatás?(Kérlek válaszoljatok)
2012. szept. 19. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A terhesség tüneteit még nem éreznéd. Persze ez még a lehetőségét nem zárja ki... Én inkább azt mondanám, hogy vagy menzesz, vagy a gyógyszer okozta.


A ciklusod hányadik napján voltatok együtt, illetve hány napos szokott lenni?

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tabletta miatt van szerintem de ez nem cukorka kvára összeb*ssza a hormonjaid úgyhogy máskor gumival védekezz vagy írass fogamzásgátlót ...
2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a gyogyszer miatt van.
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A menstruációm előtt nem sokkal történt a dolog és lassan itt lenne az ideje hogy megjöjjön . és a mellfeszülés mitől lehet?
2012. szept. 19. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés?


Komolyan érdekelne, hány éves vagy, bakker...


Bármilyen hormonváltozástól! terhesség, menzesz, gyógyszer okozta hormonzavar.


Azt ugye tudod, hogy a 72 órás fogamzásgátló az sürgősségi fogamzásgátlás? Mondjuk kiszakadt óvszer esetén...

Lórúgásnyi hormont tartalmaz, hónapokra bezavarhatja a ciklusodat, és amíg nem áll be újra, nem is ajánlatos újra élni vele!


A gumi, vagy a sima fogigátló még olcsóbb is! Anno én is cukorkaként fogyasztottam a Postinort, akkor még sima esemény utáninak írták fel, olyan lányoknak, akik nem élnek rendszeres nemi életet. Havi 4 volt a max adag, nem is vettem be többet, és doki írta fel mindig.


Elmeséljem, hány évembe tartott esküvő után, hogy teherbe tudtam esni?

2012. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TOMAtm ***** válasza:
a 72 órás tabi odab*sz a hormonoknak,nem a legjobb ötlet.ez valszeg a tabletta hatása.
2012. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most vettem be a tablettát először és utoljára remélem..azért kérdeztem hogy esetleg így mennyi az esély arra hogy teherbe estem?Lehet-e azért?
2012. szept. 19. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Minimális... Megszakítás + 72 órás tabi... 0.01% kb... de ez csak tipp.


De tényleg keress más módszert, nem bántásból mondom.

2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom én is csak azért vettem be mert nagyon aggódtam. De többet nem fog előfordulni.Csak most gyerek ne legyen!!
2012. szept. 19. 22:39
 10/16 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdés ha görcsöl a hasam meg vérzek akkor ez most menstruáció vagy mellék hatás?Mikor/Miből derül ki hogy miért van?
2012. szept. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!