Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 44. nap, nem jött meg, ötletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44. nap, nem jött meg, ötletek?

Figyelt kérdés
44. napban vagyok, majdnem 2 hete kellett volna megjönnie. Barátommal már régóta élünk szexuális életet. MINDIG használunk gumit...egy percre se hatolt be nélküle. Utoljára 3 hete voltunk együtt, szóval terhességre csekély az esély. Mitől késhet? L\17
2012. szept. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyel terhessegi tesztet a biztonsag kedveert.

En meg szuz vagyok, de pl. nekem egyszer sulikezdeskor stressz miatt kb. 3 honapig nem jott meg.

2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem stresszelsz mostanában ?
2012. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

stressz, váratlan helyzet, események, idegesség, zűrzavar, depresszió, egyéb lelki problémák, hormonháztartás felborulása, stb. 1000 és 1 oka lehet. De azért remélem tisztába vagy azzal, hogy semmi sem véd 100%os védelmet, bár 0.01% esély van rá, hogy gumival teherbe ess...


Én azt javaslom, hogy ne tesztet vegyél, hanem keresd fel még a héten a nőgyógyászodat. Ő minden kérdésedre felel, felvilágosít, okít, és megnyugtat ha úgyvan.


Nem akarlak megijeszteni, de 2 éve nekem is késett 1 hónapot mire rávettem magam, hogy elmenjek dokihoz. Később kiderült, hogy ciszta. Szóval inkább félni, mint megijedni: irány a doki!

2012. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
Nem végzel vagy végeztél extrém fogyókúrát és/vagy nem koplalsz mostanában? A túl alacsony vagy túl magas zsír szint a testben összezavarja a hormon háztartást, sőt véglegesen ki is nyírhatja.
2012. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem fogyóztam. Dokihoz nem merek elmenni...

Ma vettünk egy tesztet barátommal. Holnap kiderül mi az eredménye...

2012. szept. 18. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mersz menni? ez olyan dolog, hogy mindenkinek át kell esni rajta. Akkor gondolom az éves vizsgálatokra se jársz. Hát te tudod, de ne lepődj meg ha valamit későn vesznek észre...
2012. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jajj istenem 17 éves, hova járjon még az éves vizsgálatokra. én 23 évesen mentem először..
2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19:24. Ez az utolsó évem gimiben, és osztálytársaim közül se volt még senki...de most muszáj lesz már elmenni. A teszt az lett amire számítottunk, negatív. Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2012. szept. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!