Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól tényleg nőhet valakinek a melle?

Figyelt kérdés
Mondták páran hogy egy fogamzásgátlótól megnőhet a mell, de nem mindenkinek! Ez már 3-4 bogyó után is észlelhető? Lindynette 20-at szedek és mintha nőtt volna egy kicsit, de még csak 3 bogyónál tartok de sztem ez a mellnövés még korai, ha rám is így hat! Vagy nem korai?
2008. máj. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt a tabit szedem 4 hónapja, és mintha nekem is nőtt volna cseppet (egyébként sem kicsi 85C). Mondjuk én ennek nem örülök, csak a párom :-P
2008. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak beképzeled magadnak. Nőhet a mell, de nem az első napokban, csak hónapok után.
2008. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A melled nem a fogamzásgátlótól nő, hanem attól, hogy még növésben vagy!!!
2008. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DE, nekem pl. megnőtt, és 21 évesen már nem vagyok növésben. Mercilon szedek, és tényleg nagyobb lett, de ehhez bizonyos időnek kell eltelnie, pár nap után sztem még nem.

És azt sem tudom, hogy mindenkire ilyen hatással van-e.

2008. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!hát nem tom én yasminelle-t szedek lassan 2 hónapja elég kezdő vagyok még vele de nem tom én úgy érzem mintha kicsit duzzattabbak lennének.persze lehet h nem a tabitól van az is lehet h csak nő de mióta elkezdtem jobban érzem h feszül:)
2008. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!