Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek tesztet? Vagy meddíg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek tesztet? Vagy meddíg várjak?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátom 17 és elkezdtünk szexuális életet élni. Nagyon meg gondolatlanok voltunk és nem védekeztünk, és én nem szedek fogamzásgátlót. Nem lenne gond az egész, ha nem lett volna bennünk egy-egy pohár alkohol. Tudom csúnya kimondani, de megtörtént. Ő szerinte nem élvezett belém, de én azt hallottam, hogy az előváladékkal együtt bejuthat egy kis ondó. És a menstruációmnak következő hónapban kellene megjönnie, de ez általában nem mond semmit mert soha nem jött meg dátumra pontosan. Viszont ha a menstruációmnak 1 héttel előtte lett vége miután mi szeretkeztünk, akkor van esélyem a terhességre, vagy nagyon kevés ??
2012. szept. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Van esély rá! Az eset után 2 héttel csinálj egy tesztet!
2012. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyjából beletrafáltatok a peteérésedbe.Ha még nem késő,írass esemény utánit,ha már igen,akkor imádkozz,és ahogy már előttem írták két hét után csinálj tesztet.
2012. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fake.
2012. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aranyanyám, szex helyett ültél volna rá a nyelvtanra... meggondolatlanok voltatok esetleg. érdekes, egy évvel vagyok nálad idősebb, 14 éves korom óta élek nemi életet és én még soha nem kerültem ilyen helyzetbe, pedig én is szoktam inni, az meg, hogy benneteket kiütött egy-egy pohár pia, az a másik véglete a dolgoknak, ha nem bírod, ne igyál, ettől nem leszel nagylány, pia helyett vehettetek volna gumit és akkor nem kéne aggódnod, nemde?
2012. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!