Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon meg fog "zavarodni" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg fog "zavarodni" a menzeszem ha 1 hónapra abbahagyom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén hogy anyagi dologról van szó. egyszerűen nincs feles 4ezrem most így és a héten el kéne kezdenem szedni.

Már egy éve szedem folyamatosan. Engem annyira nem zavar hogy most nem így fogunk védekezni,mármint persze Gumival borzalmas lesz most, de majdcsak kibírjuk azt az egy hónapot:)


viszont félek, hogy nagyon megkeveredik a menstruációm. :( most már elég jól beállt, ki is tudtam számolni mikor jön meg, de most hogy lesz? hétfőn vettem be az utolsó gyógyszert, vagyis olyan péntek-szombaton kéne megjönnie. Gondolom ez a menstruáció rendesen e szerint fog megjönni. de a következő? most hogy egy hónapig nem fogom szedni hogy fog megjönni?:\ és az új levelet egy hónap után hogy kell majd elkezdenem?


2012. szept. 12. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyival a gumi sem olcsóbb...
2012. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem, de mivel nem leszünk sokat együtt a hónapba meló miatt (csak hétvégente) azt hiszem olcsóbban jövünk ki.és feleslegesnek tartom h megvegyem a méregdrága gyógyszert, ha csak hétvégente lennénk együtt
2012. szept. 12. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Most rendesen meg fog jönni, de a következő lehet, hogy később vagy hamarabb. Mindenképp akkor kezd el a következő levelet, amikor megjön, az első napon.
2012. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. szept. 12. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet megjósolni, hogy hogy fog reagálni a szervezeted.


Lehet, hogy nem lesz semmi gond és rendesen megjön, így normálisan folytatni tudod a szedést az egy hónapos szándékos pihi után.


DE

sok nőnél előfordul ún. "post pill amenorhoea".


Magyarul: hogy a gyógyszerszedés után nem áll vissza egyből a természetes peteérés és több hónapig nem menstruálnak.

Egyeseknél magától helyreáll a rendszer, másoknál csak gyógyszerrel (nem fogamzásgátló) lehet újra megindítani.


Én is így jártam, 4 hónapig nem menstruáltam a gyógyszer lerakása után.


Ha te is így jársz, akkor az 1 hónapos önkéntes gyógyszerpihentetésből, könnyen több hónapos kényszerpihi lehet. Mivel csak akkor folytathatod, ha megjön.

2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!