Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva a menstruációm miatt, mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés

Nem tudom kiszámolni, hogy mikor kell megjönnie, mert már nem szedem a tablettát ráadásul most még 72 órásat is be kellett szednem....


Kérlek titeket segítsetek, és a negatív töltetű mondatokkal most kíméljetek, ha lehet köszönöm!


Augusztus 9: utolsó tabletta napja

Augusztus 13-14 ( nem emlékszem pontosan) jött meg


Most szeptember 11-ike van. KEddi nap.

72 órás biszbaszt kellett bevennem felelőtlenségem miatt, viszont semmilyen vérzés nincs még.


Nagyon összefolynak a napok, mostanában kell megjönnie, ugye????



ELőre is köszönöm nagyon!



2012. szept. 11. 22:22
 1/7 taylortimothymatthew ***** válasza:

Istenem... Alkalom utáni tabletta után csak abban az esetben lesz vérzésed ha a pete megtermékenyült....


19/f

2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 taylortimothymatthew ***** válasza:
Ha nem lettél terhes és még is bevetél egy tablettát akkor max vérvételen adsz vért.
2012. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát hány napos a ciklusod;

De igen mostanában kellene megjönni-e.

Mikor vetted be a 72 órásat?

2012. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma vettem be!
2012. szept. 11. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

1.: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. (Vagyis nem, akkor is hülye maradtál volna, de legalább nem tűnt volna fel senkinek.)


Kérdező:

A tabletta befejezése után az eredeti (tabletta előtti) ciklusodnak kellene visszaállnia. Ha akkor pl. 30 napos volt, akkor a 13-14.ei dátumtól 30 napra kellett volna megjönnie.

De tabletta után gyakori, hogy összevissza jelentkezik a vérzés, van olyan, akinek hónapokig kimarad.

Így, hogy még esemény utánit is bevettél, a jóisten se tudja megmondani.

Majd két hét múlva csinálj egy tesztet, addig meg imádkozzál.

2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tablettát másfél éve kezdtem el szedni.

Augusztus 9-edike volt az utolsó nap, itt abbbahagytam a tablettát, mert szakítottunk a barátommal.


EGyáltalán nem emlékszem a ciklusomra , hogy milyen volt másfél évvel ezelőtt:((

2012. szept. 11. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is abba hagytam a tabletta szedését, és annyit változott 26-30napra jön meg néha igy néha ugy
2012. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!