Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelentenek ezek? Sine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris1910 kérdése:

Mit jelentenek ezek? Sine morbo, Nagy uterus, endometrium?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött hogy menstruáció után pár nappal együtt voltunk és kiszakadt a gumi, egyből elmentünk esemény utáni tablettáért be is vette, majd most 3 hét múlva vissza kellett menni és kb nem mondtak semmit csak ezeket írták rá mit jelentenek? olvasgattam már róla de nem tudom biztosan.

Egyébként a tabletta bevétele után kb 5 nappal megjött neki, így gondolom nem lehet terhes ugye?


2012. szept. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem utal terhességre semmi. Van méhe, nyálkahártyája, nem beteg.

Kb. ennyi.

2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

beírtam a google-be : sine morbo = nincs betegség, nagy uterus = nagy méh, endometrium = méhnyálkahártya

ugyanezt te is megtehetted volna és megspórolhattad volna a kérdést...

vagy a barátnődnek lehetett volna annyi esze hogy megkérdezi az orvost, hogy ugye nem vagyok terhes és minden rendben van?... -.-

mert ezekből a szavakból nem derül ki, hogy terhes-e...

2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom ezeket én is olvastam, de hülyeségeket is e mellett,

tudom hogy megkérdezhette volna, de lehetnének kedvesebbek is az orvosok és elmondhatnák a dolgokat, na mindegy köszi a választ

2012. szept. 11. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha megkérdezte volna akkor valószínű elmondta volna az orvos és nem azt mondta volna, hogy menj haza és nézz utána a neten... -.-

2012. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen ezt már leírtad.. és egyébként is nagyon bunkó volt a nő félfüllel hallottam pár dolgot.

Fiú vagy lány vagy?

2012. szept. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!