Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ekkora méret jólehet rám? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora méret jólehet rám? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval vettem már 52mm-es óvszert is de az kicsit kicsi volt.Az 54mm-es az jóvolt,de most a boltban csak 56mm-est kaptam.Nemlehet hogy ez nagylesz rá?Kipróbálni nemakarom mert akkor fölösen elpazarlok egyet,de azselenne jó ha szex közbe derülne ki.
2009. júl. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értek ehhez,de azt gondolom,hogy ha az 54 pont jó,akkor az 56 valszeg nagy.
2009. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ez a 2mm eltérés szerintem ez kb semmi....
2009. júl. 29. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha az 52 kicsi volt, 54 (ami 2 milivel nagyobb) pont jó volt, akkor szerinted az 56 (ami megint 2 milivel nagyobb) pont jó lesz?

2 mm volt a különbség a kicsi és a pont jó között is.

2009. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közbe megnéztem és a másik durex amit használtam azis 56mm volt.Rosszul emlékeztem,akkor csakjó :)
2009. júl. 29. 14:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Durex Classic jó szerintetek?
2009. júl. 29. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
a durex xl biztos jo lesz. nekunk mindegyik durex jo volt, kivéve a durex elitte-t. az kicsi volt.
2009. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!