Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Könnyebb a teherbeesés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb a teherbeesés a fogamzásgátló abbahagyása után? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves. A nőgyógyász írt ki neki fogamzásgátló tablettát (Jangee 3 mg/0,02 mg)Egy másik orvos tanácsára abbahagyta a szedést az első levél után. Nemrég olvastam a neten több helyen is hogy a tabletta abbahagyása után könnyebben teherbe esnek a lányok/nők. Azóta eléggé nyugtalan vagyok, félreértés ne essék, mindig használunk óvszert, eddig is úgy szexeltünk. Úgy emlékszem egyik együttlétünk alatt sem történt semmi probléma. Szerintetek túlaggódom? Vagy van rá okom? Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 30. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy könnyebb, ha leesel a vasúti felüljáróról.
2012. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommentet, de normális válaszokat várok.
2012. aug. 30. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez igen kétélű.

A nők egy részének semmi nem változik, ugyanúgy jön meg a menzesze, mint tabi előtt.

A nok egy másik részének ilyenkor azonnal peteérése lesz (akár többes is), így igen könnyen teherbe esik már az első ciklus alatt is.

És vannak olyan nőkis, akiknek akár több hónapig (akár évekig) nem lesz peteérése a gyógyszer urán (így értelemszeűrn terhes sem lehet).

Előre sajnos nem lehet tudni, hogy ki melyik csoportba tartozik.

Ha használtatok óvszert, és nem szakadt ki, akkor nem lesz terhes. Nem kell túlaggódni a dolgot.

2012. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel és rendesen védekeztek, nem lesz semmi gond. Őszintén, 15 évesen ne is szedjen tablettát, az már másik téma, hogy a szex is elég korai, de ez nem az én dolgom.
2012. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nem, nem szakadt ki, mindíg leellenőrzöm. Csak attól tartok hogy esetleg előváladék került az óvszerre mondjuk a kezemről, vagy hogy kifolyt amikor én voltam alul. Mindig látni szoktam hogy hüvelyváladék kerül az óvszer alá, És ezért aggódok, hogyha bejut valami akkor ki is tud jutni.
2012. aug. 30. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj feleslegesen.

Aktus előtt szépen szabályszerűen felhúzzátok, a végén megnézitek, hogy rendben van-e. Ha így tesztek, nem lesz terhes.

2012. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lány ne szedjen tablettát. óvszer + pharmatex, vagy óvszer + naptármódszer sztem tökéletes. :) napsütéses szex-szel teli napot kivánok:)
2012. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D viszont!
2012. aug. 30. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi :) bár nálam inkább tanulás lesz.. de ez van:(
2012. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!