Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen spirál? Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen spirál? Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Mirena-t szeretnék, ami hormonos.

Sajnos most csak az óvszer a lehetséges védekezési módszer, az viszont elég drága, így váltani szeretnénk róla, és csak spirál jöhet szóba.

Ugyebár nem szültem még, így is felrakhatják ezt?


2012. aug. 30. 10:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

17 év szex Facepalm na mind1


Hát ott a tabletta az óvszer a pesszárium lehet hogy drágák de egy gyerek felnevelése még drágább

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Pesszáriumot még a doki se ajánlja, annyira béna és elavult.
2012. aug. 30. 10:53
 13/34 anonim ***** válasza:
A tabletta a legjobb módszer. Persze van ára, de szüleid nem finanszírozzák?
2012. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

A spirált sem ajánlják a dokik, szóval az sem javasolt.

Ha fáradt vagy leírni mi a baj a fogamzásgátlóval meg a többivel, akkor nem tudom miért tetted fel a kérdést..

Elmehetsz körbekérdezni a dokikat, de szerintem éppeszű nem fogja felrakni, nem hiába mondják hogy spirál csak szülés után ajánlott.

2012. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Spirált akkor tesznek fel,ha szültél,és nem javaslom egyáltalán. Maradjatok az óvszernél,hidd el,fiatal vagy még a spirálhoz nagyon. Vagy szedj fogamzásgátlót... ha valaki védekezni akar,akkor számolnia kell az ilyen költségekkel,sajnos nem tudod másként megoldani,de a spirált szerintem felejtsd el.
2012. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
A pesszárium béna és elavult? Ejha, fiatal korod ellenére milyen tájékozott vagy! Maradjatok az óvszernél,nehogy már felesbe ne tudjátok megvenni...
2012. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Anyud is inkább kifizetné a gyógyszert vagy a gumit, csak ne legyél terhes.
2012. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha drágállod az óvszert,akkor tablettázz. Ha van eszed arra 17 évesen,hogy szexelj,akkor legyen arra is,hogy tablettát szedj. Ma már vannak nagyon jó,alacsony hormontartalmú készítmények is,amitől semmi bajod nem lesz,csak oda kell figyelni,hogy mikor szeded be. Nem okoskodni kell,mikor valaki tanácsod ad,hanem elmenni nőgyógyászhoz,akivel ezt ésszerűen meg tudod beszélni.
2012. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én ha eljön az ideje, veszek a lányomnak, nehogy már ezen múljon.
2012. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A pesszráium egyáltalán nem elavult, csak nem éri meg forgalmazni. Ugyanis igen hosszú életű, nem kell dokival felíratni, nem kelle ellenőriztetni.

Érdekes módon fejlettebb országokban még mindig használják.

Az orvosom is ajánlotta, illetve egy doktornővel is beszéltem, aki fiatal korában azt használt.

Spermiciddel együtt igen is jó megoldás.


Egyébként ezt találtam:

[link]

2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!