Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta bevétele után mennyi ideig leszek rosszul?

Figyelt kérdés
az általános tünetek pl. fáradtság, émelygés, alhasi fájdalom mennyi ideig tart?
2012. aug. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy, az baj, orvoshoz kell fordulni azonnal.
2012. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel rosszul, ez nem abortusz tabletta.
2012. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a szervezeted hozzá nem szokik. Azért nem árt, ha az orvossal tudatod, hogy mellékhatások vannak. Lehet, hogy nem jó neked a gyógyszer és másikra kellene váltani.
2012. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másikra váltani?


De az Escapelle esemény utáni!!! Remélem senki nem szedi rendszeresen.

2012. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedem rendszeresen ez az első és remélem az utolsó is!! Ami mellékhatás az elv 10-1 nőnek van... de azért szólok majd az orvosnak... csak arra voltam kíváncsi, h aki szedte annak mennyi ideig tartott pl. az alhasi fájdalom...
2012. aug. 29. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokáig tartott. Nekem csak hányingerem volt és kb 1 hétig. De 6-8 hétig bent van a szervezetbe. Nyugi ez tök normális, hogy van mellékhatása, hiszen ez egy hormonbomba.
2012. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!