Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gátolja-e a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátolja-e a fogamzásgátló hatást? Ha igen milyen mértékben? (többi lent)

Figyelt kérdés
aug.20án elkezdtem szedni a symica nevű fogamzásgátló tablettát és a mai napon alkoholos italt fogyasztottam ( 1 db Somersby és 2cl ágyas pálinka)árthat e ez a fogamzásgátló hatásnak, ha a szedése alatt alkohol tartalmú italt fogyasztok?1 hónap után biztonságos a szex tabletta szedésével... megváltozik ez ha a mai este alkoholt ittam?(bocs ha kicsit szarul fogalmaztam xD)
2012. aug. 28. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 órán belül hánysz, hogy beszedted a tablettát, akkor árt a fogamzásgátló hatásának, ilyenkor egy új tablettát is be kell venni. Egyébként nem lesz ennyi italtól probléma vele.
2012. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugodtan lehet inni a tablettára, semmi baj nem lesz (persze ha nem hánysz).A betegtájékoztatóban benne van, hogy meddig kell kiegészítő fogamzásgátlót is alkalmazni!
2012. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval csak akkor árt ha hányok utána.. különben mind1 mennyit iszok :D nos köszi a kommenteket.. én gondoltam is hogy így van csak a barátom aggodalmaskodott :D
2012. aug. 29. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!