Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettával kapcsolatban adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek.

26 éves nő vagyok.

Augusztus 13-án a mensesem 1. napján kezdtem el szedni Yadine fogamzásgátlót. Az orvos azt mondta ha az 1. napon kezdem szedni akkor már azonnal védett vagyok. A betegtájékoztatóba is ez van írva.

Ebben az időszakban elég sokat dolgoztunk így csak kétszer voltunk együtt a párommal. Egyszer 19-én és egyszer 21-én. Mind a kétszer bennem ment el.

Most kicsit furcsán érzem magam.

Nőtt a mellem és felszül is, híztam. És ma reggel óta kicsit szédülök.

kávés pudingot ettem reggel amit elvileg nem is szeretek... :)

Igazából úgy gondolom hg baba kizárt! De örülnék ha megnyugtatnátok.

Ez a gyógyszer miatt van ugye? Baba semmiképpen nem lehet, mert peteérésem elvileg nem lehetett és a ciklus elején amúgy sem valószínű max extra peteérés, de arra az esély nagyon kicsi és kevés idő telt el.

A vérzésem rendesen megvolt így valószínűleg előző ciklusba fogant baba sem lehet.

Ilyenkor kell orvoshoz fordulni vagy ez azért van csak mert új a gyógyszer a szervezetemnek?

Köszönöm azoknak akik végigolvasták.

Szép napot mindenkinek.



2012. aug. 28. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Még HA terhes lennél is, ami tabletta mellett igencsak valószínűtlen, akkor is nagyon korai lenne, hogy tüneteid legyenek. Szóval ez a fogigátló hatása lehet.
2012. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

én is így sejtem. Ilyenkor kell jelezni az orvosnak mint mellékhatást vagy várjak hátha elmúlik a mellfeszülés?

2012. aug. 28. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég gyakori mellékhatások, sokszor előfordulnak, várj még a következő hónapig, ha akkor is megvannak és elviselhetetlenek, nyugodtan válthatsz. Ja és nem hinném, hogy terhes vagy, nyugi.
2012. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha NAGYON feszül, és erőteljesen nő az étvágyad (az evésre, mozgásra természetesen neked kell figyelni, mert a fogamzásgátló önmagában nem hizlal, csak az étel, amit megeszel), akkor érdemes esetleg tablettát váltani, vagy Nuvaringet használni.
2012. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!