Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek jól csináltam meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csináltam meg?

Figyelt kérdés

Egy hete késik a menstuációm. Még sosem maradt ki egy sem. Férfival szexuálisan nem voltam együtt másfél hónapja, de nagyon aggódom. Csináltam egy terhességi tesztet. Negatív lett. Előtte 10 perccel megittam majdnem egy liter folyadékot. Ám késöbb olvastam a neten, hogy nem lehet teszt előtt sok folyadékot inni mert felhigitja a vizeletet és negatív lesz.Ez hülyeség? Vagy a biztonság kedvéért csináljak új tesztet? Előre is köszi a válaszokat.

L/20



2012. aug. 28. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy újat!
2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
újat kell és annyi
2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinál egy újat de ha lehet akk a reggeli vizeletből.
2012. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy újat, de szerintem nem vagy terhes egyébként
2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha másfél hónapja nem szexelt, és most negativ lett a tesz, akkor minek vegyen újat??? Nem vagy terhes, ez egyértelmű.

Még ha peteéréskor is volt együtt a férfival akkor is 9-10 hetes terhes lenne, ha lenne. Akkor meg már tökmindegy mennyi folyadékot iszol.

2012. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó. Csak pl elméletileg a nők 20%-ának első hónapban van menstruációja. És ugye nekem előző hónapban még volt. Bár lehet veszek egy újat. Hogy biztos legyek benne és megnyugodjak.
2012. aug. 29. 07:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja. És ma már szédülök is. : /
2012. aug. 29. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért szédülsz mert rástresszeltél, utolsó válaszoló: azért vegyen újat, mert úgyse fog megnyugodni amíg nem csinálja meg mégegyszer.
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!