Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Figyelitek az ovulációtokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelitek az ovulációtokat, mennyire számít a védekezésben?

Figyelt kérdés
Egy netes oldalt használok, ami direkt nőknek van kitalálva menzesznaptár vezetésre. El lehet benne tárolni az előző menzeszeket és kikalkulálja a következő időpontját. Plusz jelzi az ovulációt is. Most néztem és pont arra a napra jelzi, hogy ovulálok, amikor a párommal 2 hónap után végre először tudnánk találkozni. Eszembe nincs elhalasztani emiatt a randit, hisz használunk óvszert mindig. De eszembe jutott, hogy vajon az ovulációt csak az figyeli aki teherbe akar esni, vagy az is aki el akarja ezt kerülni? Ti hogy vagytok vele?
2012. aug. 27. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnálom ebben nem tudok segíteni én nem figyelem, de érdekelne, nem küldenéd el az oldal linkjét?
2012. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az figyeli

1. Aki teherbe akar esni

2. Aki naptármódszerrel védekezik, és nem más, biztonságosabb módszerekkel

2012. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ciklus.hu
2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem számolgatom, mert mindig érzem, ha peteérésem van. Mondjuk ehhez jól kell ismerned a tested meg az se árt, ha nem 2 éve menstruálsz még csak. A számolgatás azért nem jó, mert +-2-3 napot mindig csúszhat az ovulálás. Ovuláltam már pl a 10-11, de a 16. napon is. Én onnan tudom, hogy olyankor mindig szúr a hasam elég élesen alul és színtelen, nagyon bő, nyúlós folyásom van. Tipikus peteérés tünetek. Én amikor ezeket tapasztalom, még óvszerrel is kerülöm a szexet, semmi szín alatt nem akarok most terhes lenni.
2012. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes én 8 éve menstruálok, de sose éreztem még az ovulálásomat. A folyás megváltozása oké, de a szurkálás nálam nincs.

Köszi a választ

2012. szept. 14. 00:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenkinél egyéni lehet biztos, de én mindig pontosan tudom, mikor van. Én 13 éve menstruálok és én is az utóbbi években érzem határozottan, mikor van. De mégis az a véleményem, hogy a számolgatás nem tuti. A hőmérőzés, váladékvizsgálat már inkább.
2012. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!