Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónap múltán már jócskán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap múltán már jócskán tudnék róla igaz? Nem, nem egy 13 éves idióta vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval előző hónapban 21-28-ig külföldön voltam a barátommal és egy kisebb baj miatt antibiotikumot kellett szednem. Most olvastam,hogy az antibiotikumok csökkenthetik a fogamzásgátló hatását,ugyanis azzal védekezünk. Ilyenkr 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Legtöbbször nem bennem megy el,szóval megszakítással csináljuk így is(menstriációs fájdalmak miatt szedem),úgy emlékszik szikla szilárdan,hogy akkor is mindig kivette. Azóta,ha csak a hazajöveteltől számítjuk,akkor is majdnem eltelt már egy hónap,szóval csak észrevenném,ha útban lenne egy baba.

Szerintetek?


2012. aug. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha elmesz vasarolni egy terhessegi tesztet, de en pl. ebben sem bizom annyira, emiatt nogyogyaszt ajanlok, mert o 100%osan megallpithatja, hogy babat varsz vagy sem. Sajat megnyugvasod erdekeben megeri sztem.
2012. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már tescos szatyora sem telik??!!
2012. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm a válaszodat.

Második:Telik,de neked látom szövegértésre nem futja..

2012. aug. 25. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

:D

2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem,az eslő válaszoló miért értette meg azt,amit leírtam? Nem a szent lélekkel védekezünk,hanem GYÓGYSZERREL! Látom sok embernek nehézséget okoz a szövegértés. De ilyen idióták válaszára nem is vagyok kíváncsi egyébként. :)
2012. aug. 25. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, észrevetted volna ha terhes lennél, nyugi, nem lesz gond, de figyelj erre a jövőben, Ja és nem kell megszakitás, erre szeded a gyógyszert.
2012. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kell,de ha szex után közvetlenül nincs lehetőségünk zuhanyozni éppen,akkor nekem(a lánynak) elég kellemetlen tud lenni,mert ami bemegy,az tévozik is onnan... :)

Köszönöm a válaszodat.

2012. aug. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!