Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 100 kilósan szedhetek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 kilósan szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Már fogytam 20 kg-t, folytatom továbbra is, de hát nem megy egyik napról a másikra.

Emelkedett a vérnyomásom (135/80), illetve úgy hallottam, hogy a kövéreknél kevésbé hat a tabletta a zsírtömeg miatt.


Szerintetek szedhetnék tabit így?


2012. aug. 25. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nem a hatása miatt félnék, hanem a trombózisveszély miatt, mivel az ilyenkor lényegesebb...


Amúgy ha tervben van a további fogyás, akkor én inkább várnék még egy kicsit, és ha lefogysz egy egészségesebb súlyra, akkor előszedném megint ezt a dolgot. Addig a saját érdekedben inkább hanyagold egy kicsit. Plusz a fogamzásgátlótól nehezebb lehet a fogyás is...

2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Beszarok mindenki egy véleményen van :D
2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
elsőnél a pont xDD
2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nőgyógyászt, belgyógyászt kérdezd meg. Szerintem sem javasolt, mert a vérnyomást növelheti.

Hajrá, a fogyihoz !!!

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, szedhetsz, de előfordulhat (tehát nem evidens), hogy emelheti a vérnyomásod. Ha mégis, a fogyás valószínűleg segíteni fog lejjebb vinni (bár ez sem száz százalék). Én is hasonló súlyban vagyok, és hatásos a tabletta. Talán a hormonprobléma tudná befolyásolni a tabletta hatását, ez pedig megint csak nem egyenlő a túlsúlyossággal.
2012. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Majd az orvos megmondja.


Egyébként meg 100 kg nem olyan sok, nekem volt csoporttársam 100 kg-os, kicsit duci volt, ennyi. Nem a kimondottam ijesztő kategória.

2012. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
tényleg nem javasolt, meg attól lehet hízni is, emeli is tovább a vérnyomást és lehet nem is használ, gondolom nem akarnál bekavarni a diétádba
2012. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

jaa, hogy akit nem lehet tűbe fűzni, és nem megy rá az XS-es ruha, annak már nem is lehet párkapcsolata? Pont az ilyen gyökerek miatt hánytatják magukat a lányok, meg sanyargatják magukat a betegségig! 100 kilósan is ugyanúgy ember, mint akárki más, és megérdemli az emberhez illő hozzászólásokat. Nem tudsz értelmesen reagálni, ne írj ide, és hagyd békén!

Egyeztess orvossal, főleg ha fogyókúrázol. 20 kilót ledobni nem semmi, főleg, ha még folytatod is :) Ügyes vagy, és kitartást :)

2012. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem miért vannak kiakadva az emberek a 100 kilón, nem látnak túl a számokon, mert hülyék. Az van bennük, hogy ami már nem 50 alatt van, az kövér. Hát... én 180 centi vagyok nőben, és 92 kiló, de a kutya nem mondaná meg rólam... Mindenki 60-nak néz...
2012. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a mocskolódó kommentek. Tökéletes kapcsolatom van, a párom imád engem. Ahogyan a barátaim is.


Heti 5x2 órát kondizok, a trombózistól nem félek. Illetve a hízástól sem, mivel magától a tablettától nem lehet hízni, csak attól, ha többet eszek.

2012. aug. 25. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!