Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lesz nagy gond? (eseményut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz nagy gond? (eseményutáni tabletta)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt elolvassátok,kérlek ne ítéljetek el,nem tehetek róla.

Még júliusban volt egy gumiszakadás,amikor is a párom elélvezett bennem.Egyértelmű volt,hogy irány a nőgyógyászati ambulancia és eseményutáni tabletta.Akkor EllaOne-t kaptam.Egész hónapban nyűgös voltam tőle,augusztus elején picivel több mint egy hét késéssel meg is jött normálisan.

Viszont múlt héten kedden (14.) megint kiszakadt...én nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen,most fordult elő másodjára,hogy kiszakadt..egész eddig nem volt gond...

És persze megint belém élvezett a párom.Megint muszáj volt bevenni eseményutánit...

Sajnos bogyót,sem hüvelygyűrűt nem tudom már alkalmazni...egyéb okok miatt.

Aggódom,hogy nem lesz e nagy baj...

Nagyon szépen kérek minden kedves válaszolót,hogy csak normális válaszokat adjanak,nem tizenéves hülye p***a vagyok,aki nincs felnőve ehhez.


2012. aug. 21. 06:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy Escapellet kaptam és meg is jött most rá 2 hétre ma.
2012. aug. 21. 06:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kérdés az,hogy nem okoztam e vele nagy problémát?....

("Nem lesz nagy gond?")

2012. aug. 21. 07:35
 4/8 anonim válasza:

Szerinted hány orvos/nőgyógyász fog neked itt válaszolni?

Vagy a 14 éves kanos vérpistikék/ribanc tinilányok válasza érdekel?

Ennyi erővel megkérdezhettél volna egy utcaseprőt is, hogy nyugtasson meg nem lesz-e gond.

2012. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát... nem tudom milyen okból nem szedhetsz bogyót, de ez a két eseményi utáni már felér annyi "roncsolással" mint amit a bogyó tenne ugyanennyi idő alatt...


ha ilyen balszerencsés vagy akkor szerintem ne élvezzen el a párod benned (megszakítás) így ha elszakadna az óvszer se lenne akkora baj.. vagy váltsatok óvszert vagy beszélj a nőgyógyászoddal, hogy milyen egyéb védekezést tud ajánlani

2012. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőhöz annyit hozzáfűznék, hogy ne élvezzen el benned + óvszert használjatok. A megszakításos módszer önmagában nem védekezés.
2012. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a 2 72órással rengeteget ártottál,én nem értem hogy szakadt ki,nekünk 3 év alatt egyszer sem.72 órást féléven belül 1szer vehetsz be,tehát,1 éven belül max 2szer.ne élvezzen beléd és használjatok óvszert ennyi.
2012. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy cipőben járunk! Örülök, hogy neked megjött! Én izgulok még!
2012. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!