Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akarja a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom, hogy gumi nélkül szexeljünk?

Figyelt kérdés

Lassan 11 hónapja vagyunk együtt. A 4. hónapban kiszakadt egyszer a gumi, vettem be esemény utánit, de azóta fogamzásgátlót szedek, mert nem akarok azon parázni, hogy esetleg kiszakad-e újra...


Szóval a párom is tudja, hogy szedem (fizeti is a felét), de ő nem akarja gumi nélkül csinálni.


Szerintetek miért nem akarja? Sokkal jobb lenne neki is és nekem is gumi nélkül, ráadásul így elég drága. Bár a gumit ő veszi, szóval engem nem terhel anyagilag...

Próbáltam rábeszélni, hogy tök biztonságos, de azt mondja, hogy nem azzal van a baja, hogy ne lenne biztonságos. De hogy mi a baja, azt nem mondja el.


18/L, 22/F


2012. aug. 19. 13:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok az első barátnője, én meg mindig gumiztam előtte.


A 80%-os nem tudom, miről beszélsz. A tabletta és a gyűrű ugyanaz szinte. Szerintem kevered a spirállal. Semmi mellékhatása nincs, és nem vérezgettem folyamatosan :)) Kicsit olvass utána.

2012. aug. 19. 13:55
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Akkor két dolog marad:


1. Fél, hogy elkap valamit...

2. Nem bízik benned... sok ilyet lehet hallani, hogy a nő azt mondja, védekezik, és mégsem, csak hogy jöjjön a baba, és ezzel láncolja magához a férfit.


Csak találgatok, ahogy bárki más. Ezt mindenképp vele kell megbeszélned.

2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, tényleg kevertem vele, valamiért a gyűrű volt eszembe a spirál helyett
2012. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Fäszé akarsz gumi nélkül dugni ha nem akarsz gyereket??

Amúgy szerintem csak biztosra akar menni, mert ugye bárki mondhatja hogy szedi a fogamzásgátlót...

2012. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nemrég tapasztaltam meg milyen gumi nélkül, gyűrűvel. Addig csak gumiz(hat)tam. Hát ég és föld :) Első körben persze csúcsot döntöttem a 10 másodpercemmel :P Úgy ahogy ez várható is volt, na de utána nagyon hamar belejöttem ismét és a gyűrű sem zavart, se őt, se engem. Egyáltalán nem érezni, csak kézzel, ha nagyon akarom. Szóval ezt pontosan lehet tudni, hogy ott van. Az sem utolsó szempont, hogy nincs az a gumis szerencsétlenkedés ami sterillé teszi valamilyen szinten az együttlétet, és hát igen, így az igazi. Igazán igazi. Sőt, a barátnőm ezerszer jobban élvezi gumi nélkül.
2012. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Két oka lehet nemi betegségektől való félelem vagy pedig még az is lehet hogy nélküle hamar elélvezne.
2015. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!