Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 abbahagyása után kinek milyen tünetei voltak? (menzi, pattanások stb. )

Figyelt kérdés
Hét évig szedtem fogamzásgátlót, az utolsó három évben a Diane 35-öt. Majd abbahagytam, mert babát szerettünk volna. Egy évig össze-vissza menstruáltam, tele lettem pattanásokkal, amik csak több mint egy év elteltével kezdtek el megszűnni. Baba nem lett, de úgy alakult a dolog, hogy mostanában nem is kellene, hogy legyen. Ezért az orvos felírt Lindynette 20-at. Tudom, hogy ez elég alacsony hormontartalmú, a Diane 35-öt meg nagyon magas. Legalábbis ezt hallottam. De azért majd egy-két-három év múlva szeretnék babát. Csak nem szívesen esnék át megint a tabletta abbahagyása utáni elég kellemetlen időszakon. Most még nem tudtam eldönteni, hogy elkezdjem e szedni újra a fogamzásgátlót. Egy év kihagyással kezdeném el újra. Valakinek volt hasonló tapasztalata, dilemmája?
2009. júl. 23. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél év után kezdtem el újra szedni a tabit. Mikor az elözőt abba hagytam az azért volt, mert volt vérzésem a tabi szedése közben és sok volt. Utána nem volt egy hónap kimaradt. Majd beállt normálisan. Szerencsére nem voltak ilyen súlyos tüneteim.
2009. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja hagytam abba a tabit. Az első 3 hónapba tök pontosan megjött (valószinű még a gyógyszer hatása). Következő hónapba 10 napot késett és tegnap kellett volna megjönnie ebbe a hónapba,de valószinű megint késni fog. A pattanásokról nem tudok mit mondani,mert nekem amúgy sincsenek (gyógyszerszedés nélkül se).
2009. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is Szedtem Lindynette 20at kb másfél évig. Januárban hagytam abba, de azóta nekem még 1x sem jött meg normálisan.Általában késett, de volt h előbb jött meg.Most már majdnem 3 hete késik.Remélem majd most már beáll lassan.
2009. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!