Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így nem lesz közti (áttöréses)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem lesz közti (áttöréses) vérzésem?

Figyelt kérdés
most fogok váltani Cypromixről Reziára. az orvos azt mondta, hogy ne tartsak szünetet. ha cypromix utolsó szemét beveszem, és majd a 8. napon szedem be a reziat, akkor már nem fog védeni? vagy hogy? így meg tuti, hogy majd a hónap közepén, vagy még hamarabb be fogok vérezni, mert már ma veszem be az utolsó szemet, és nagyon fáj a hasam, és már barnás folyásom van, szóval kezd megjönni.
2012. aug. 16. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
8. napon kezdd el, és egy hétig védekezz óvszerrel (meg a szünetben is).
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha azt mondta hogy ne tarts szünetet, akkor ne tarts! Ki fog maradni egy menstruációd és ernnyi. Mikor én váltottam cypromix-re, nekem sem szabadott szünetet tartanom, mert nem védett volna megfelelően a másik hónapban a gyógyszer. Azt mondták, hogy más összetételű gyógyszerre váltok, ezért kell egybe szednem a kettőt. Nehogy kihagyd azt a hetet. Nem fog védeni, nekem is ez volt. De nem fogsz feltétlenül vérezni hónap közepén, csak kimarad egy menstruáció.
2012. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én inkább a 8adik napon fogom bevenni, és egy hónapig védekezek. nem tudom lehet én értettem félre valamit,
2012. aug. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!