Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a pharmate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a pharmatex? Tudnék gyógyszert is szedni, de tegnap este jött meg és nem tudom hogy akkor ma bevehetem-e az elsőt?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után szednék újra tablettát. Novynettet szedtem. Csak úgy simán kérhetek receptet, vagy mindenképpen kell a kivizsgálás?
2012. aug. 14. 06:02
 1/3 Kleo25 ***** válasza:
Ezt általában az orvos határozza meg, de ha jól tudom a háziorvos is ír ki gyógyszert. De inkább menj el nőgyógyászhoz az a biztos, az se baj ha megvizsgál legalább tudod hogy minden rendben van.
2012. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem megbízható. Csak akkor használd ha nem gond hogy mégis jön a baba.


Szerintem ma beveheted az első szemet.


Háziorvos is ír föl fogamzásgátlót, ha már szedtél akkor lehet kiadja a receptet, de becsületes doki elküld vérvételre.

2012. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapja szedem, mindig a használati utasításnak megfelelően, és nekem bevált. Kérdezd meg te is a nőgyógyászodat. Ami a kivizsgálást illeti, ha akkor lát először, és nem vizsgál ki, akkor hanyag orvos. Számíts rá, hogy megnéz, amivel semmi gond nincs, a rákszűrés sem ártott még meg senkinek.
2012. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!